ZÁPAS STOROČIA je tu!

Želania fanúšikov boli vypočuté a v klietke OKTAGONu sa stretnú dvaja velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOROČIA je zápas dvoch legiend MMA, ale hlavne neopakovateľná športová udalosť.
V oblasti bojových športov nie je v Česku a na Slovensku väčších mien ako Vémola a Végh. Jeden sa ako prvý Čech dostal do najprestížnejšej svetovej organizácie, UFC. Druhý ovládol ako šampión americkú organizáciu, Bellator MMA.

zdroj : OKTAGON MMA

Teraz sa tieto dve osobnosti na vrchole kariéry stretnú zoči voči.
„O tomto zápase som nikdy nepremýšľal, ale zrejme to k nemu smerovalo. Ja a Attila sme rovnaký ročník. On je najväčší slovenský bojovník, ja som najlepší český, naša životná cesta sa vyvíjala podobne a na konci tej cesty bude iba jeden víťaz. Pre mňa je to nielen súboj storočia, ale životný súboj, do ktorého dám všetko. Pretože byť kráľom Česka a Slovenska pre mňa znamená všetko“
netají veľké ambície a očekávánia Karlos Vémola.

zdroj: OKTAGON MMA

Végh momentálne trénuje v Thajsku, ale rozhodne nezostáva pozadu:
„Karel Vémola je pre mňa človek, ktorý spopularizoval MMA na Československej scéne. Je to silný a tvrdý bojovník, ku ktorému mám rešpekt. Ale vyhrám samozrejme ja, bude to potvrdenie všetkého, čoho som v kariére dokázal. Je to najväčšia událosť, ktorá kedy v našom obore bola a verím, že do toho dáme všetko – fanúšikovia, promotér a samozrejma aj my bojovníci.“
ZÁPAS STOROČIA sa neuskutoční nikde inde ako v najväčšom českom športovom svätostánku, pražskej O2 aréne 9. novembra – na akcií organizácie OKTAGON MMA, ktorá sa podľa niektorých žebříčkov vyšvihla medzi 30 najlepších organizácií sveta – OKTAGON 15: Végh vs. Vémola.
Obaja zápasníci by víťazstvom dosiahli všetkého, čoho na československej bojovej scéne dosiahnúť ide.
„Vzhladom k unikátnemu charakteru akcie, pôjde o exkluzívnu udalosť a taktiež sa dá počítať s enormným záujmom o lístky. Fanúšikovia, ktorí si o tento zápas sami povedali, sa môžu tešiť na skvelú show, ako už je pri OKTAGONe zvykom. Produkcia aj bojovníci do toho dajú všetko.
ZÁPAS STOROČIA tomu nehovoríme náhodou. “ prezradil za OKTAGON MMA promotér Ondřej Novotný.

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY