ZÁPAS POTVRDENÝ – OKTAGON !

Zápas Ryšavý vs. Daňko je potvrdený ! Uvidíme ich na turnaji Oktagon 12 v Bratislave!

Karol Ryšavý vs. Samuel Daňko – táto dvojica sa v posledných dňoch stala hitom internetu. Obaja borci si zápas doslova vyžiadali a Oktagon im vyšiel v ústrety !

Momentálna bilancia borcov je :  Ryšavý (6-1)  vs.  Daňko (4-0)

Po tom ako sa mladý Košičan predstavil na prvom turnaji OKTAGON PRIME, sa otvárajú dvere možnostiam a Daňko smeruje rovno na galavečer OKTAGON 12, ktorý sa uskutoční 8.6.2019 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Jeho súperom na OKTAGON PRIME  bol všetkým známy bojovník a rozhodca v jednej osobe Ján Hudák, pre ktorého zápas neskončil veľmi šťastne a Hudák okrem prehry inkasoval aj pomerne silný cut nad pravým okom ( Janko prejeme ti skoré uzdravenie ).

zdroj: OKTAGON MMA

 

Karol sa na svojich sociálnych sieťach k zápasu vyjadril jasne :

,, Ďakujem veľmi pekne OKTAGON, Ondřej Novotný,  Pavol Neruda  za tento zápas . Už sa neviem dočkať na zápas na domácej scéne po prvýkrát pred mojimi fanúšikmi . Prídem vo forme v akej ste ma ešte nevideli!!!
Tento zápas je pre mňa trošku osobný a v príprave nič nepodceníme aj preto zajtra odlietam na camp do Thajska na Phuket! Za túto možnosť ďakujem mojím sponzorom a ľuďom ktorí má podporujú Big Thanks.”

 

 

 

 

 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

 

 

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY