XFN ohlásilo návrat organizácie na scénu ! Vyjadrenie Petra Kareša k momentálnej situácií XFN …

,, Celú dobu - jednali sme v najlepšom domnení fanúšikov a zápasníkov ." Vyjadrenie Petra Kareša k momentálnej situácií XFN ...

Dnes prebehla tlačová konferencia, kde sa samotný Petr Kareš vyjadril k momentálnej situácií, ktorá vládne v XFN, o plánoch do budúcna, finančných záväzkoch ale aj o nových investoroch.

zdroj : XFN

,, Je zjavné, že XFN nestálo na pevných základoch v januári odstúpil Karlos Vémola, čo nás všetkých prekvapilo. Vo februári sme na vrátených vstupenkách stratili milióny korún a rastúce problémy medzi vlastníkmi spoločnosti prevádzkujúcej menou konateľa. Bohužiaľ nový konateľ týždeň po svojom vymenovaní rezignoval a chod všetkých spoločností sa zastavil.

V nasledujúcich troch mesiacoch bola organizácia XFN úplne paralyzovaná. Pre tých z Vás, ktorí majú chuť sa zo situáciou oboznámiť podrobne sme pripravili webové stránky www.xfntruestory.com . Snažili sme sa to poňať fakticky, bez akýchkoľvek domnienok, dohadov a názorov. Nájdete tam fakty, ktoré sú verejné a dohľadateľné.

 

Za seba a svoj tím musím zopakovať to isté, čo som vravel celú dobu – jednali sme v najlepšom domnení fanúšikov a zápasníkov. Žiadne podozrenie, ktoré bola voči mojej osobe sa nedokázalo, žiadne konanie voči mojej osobe nebola uskutočnené.

 

 

 

 

 

Ukázal sa však bohužiaľ pravý opak situácie, ktorú sme potrebovali a to, že vtedajší konateľ bol menovaný na svoju pozíciu nie zo zámerom organizácii pomôcť, ale ju zlikvidovať. Nový konateľ po neuskutočnenej O2

 aréne  zo spoločnosti odišiel a nám neostalo nič iné ako poškodená organizácia, ktorá pravdepodobne naštvala každého v obore. Teraz ; čo sme mohli urobiť ďalej. Mohli sme to nechať za sebou, mohli sme pokračovať ďalej v inej práci, v inej organizácií a ja si myslím, že XFN je viac ako značka a firma. Je to príbeh o živote zápasníkov, a že veľa z tohoto príbehu sa odráža aj v mojom vlastnom živote, víťazstvo aj prehra, ale hlavne sa nikdy nevzdávať. A my sme sa rozhodli nevzdať to.

Keď sa obzriem dozadu, tak vidím veľa svojich chýb, ale najviac ma mrzí, že som od začiatku nedokázal presne formulovať, o čo celý čas mne a môjmu tímu išlo. My svoju prácu milujeme, vždy sme ju chceli robiť správne, vždy sme ju chceli robiť pre fanúšikov a zápasníkov a spoločne si tak plniť sny. To, že niekomu nebolo zaplatené je hanba každého z nás a my tieto veci nemôžeme zanechať za sebou , pretože keby sme to urobili, tak nič z toho, čo sme doteraz vybudovali nemá význam. Celých 6 mesiacov ma táto myšlienka sprevádzala, že nechcem a nemôžem nechať XFN za sebou a preto sme všetci tvrdo pracovali na tom, aby sme v tomto projekte mohli pokračovať.

Vstupenky zo 7.6. na neuskutočnený turnaj v O2 aréne budeme vracať, to znamená, že všetci fanúšikovia dostanú svoje peniaze naspäť. Ja osobne by som chcel poďakovať Ticketportalu, s ktorým som o tomto dlhodobo jednal. Do tohoto projektu vkladám doslova všetko, pretože ak nebude úspešný, tak celú sumu, ktorú Ticketportal vráti, budem musieť zaplatiť ja sám. Čo sa týka zápasníkov, tak všetci budú vyplatení. Investori organizácie majú záujem o to, aby som zápasil a ja mám veľkú radosť, že sme sa dohodli na troch zápasoch, kde čiastku, ktorú mám dostať za zápasy investujem do vyplatenia zápasníkov. Prvý zápas sa bude konať ešte tento rok. Moja zmluva je vyplácaná dopredu a v súčasnej dobe sme začali notifikovať zápasníkov a postupne ich začneme vyplácať.

 

To isté platí pre organizáciu Kapka nadeje. S konateľom tejto organizácie som v kontakte dlhodobo, vzťahy máme dobré a Kapka nadeje bude partnerom XFN aj naďalej. Konateľ stanovil jasné a presné podmienky, že ktorých bude v spolupráci s XFN pokračovať a my ich splníme.

Určite by padla otázka, čo sme urobili preto, aby sa situácia, ktorá momentálne nastala v XFN, nezopakovala a môžem povedať, že sme preto urobili maximum možného. Na pozíciu konateľa sme vymenovali skúseného človeka, ktorý má za sebou skúsenosti s vedením niekoľkých veľkých firiem a na druhú pozíciu konateľa sme rovnako vymenovali nového človeka. Naša investorská stratégia je plne transparentná a otvorená. V XFN budeme určite pokračovať aj naďalej.”

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram:  @ fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web:  www.fightportal.eu

Youtube:  fightportal Eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY