Vyjadrenie Fedora Emelelianenko o finále Grand Prix Bellator

Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.

,, V tomto Grand Prix sú veľmi dobrí a známi zápasníci, preto hodnotím úroveň tejto súťaže za veľmi vysokú,” vyjadril sa Emelianenko, v rozhovore pre média počas tlačovej konferencie.

“Príležitosť, stať sa znovu šampiónom, znamená pre mňa strašne veľa. Vystupujem za svoj národ a pre slávu božiu, preto dám zo seba sto percent. Okrem toho, som jediný Rus vystupujúci na tomto turnaji, preto cítim veľkú zodpovednosť. Som predstaviteľom svojej krajiny a viery, väčšiu motiváciu už mať nemôžem.”

 

zdroj – MMAjunkie

 

Na otázku, či je pripravený v prípade víťazstva Grand Prix bojovať proti Vitalyho Minakova, ktorý sa môže stať prvým vyzývateľom o titul šampióna Bellatoru v ťažkej váhe, priamu odpoveď neuviedol.

“Najprv treba vyhrať, až potom plánovať ďalej.”

Čo sa týka nadchádzajúceho súboja s Ryanom Baderom, Rus vyhlásil, že je pripravený Američanovi konkurovať v postoji, taktiež aj na zemi.

“V skutočnosti je mi to jedno. Strávili sme veľa času prípravou na zemi, zápasením, pracovali sme aj na postoji, uvidíme ako bude prebiehať zápas. Nebojím sa pobiť v stoji, ani na zemi. Vždy sa snažím boj ukončiť a tam už sa uvidí ako boh dá. Samozrejme, chcem vyhrať čo najskôr a zbytočne nenaťahovať zápas, no pripravujeme sa ako vždy na plný počet kôl, aby mi ostala sila.”

“Ryan je ťažký súper, porazil nebezpečných bojovníkov, preto ak mi boh umožní vyhrať, bude to pre mňa veľká udalosť.”

 

 

 

 

Pripomíname, že finálový duel Grand Prix medzi Fedorom Emelianenkom a Ryan Baderom, bude hlavným ťahákom turnaja Bellator 214, ktorý sa uskutoční už budúcu sobotu, 26. januára v Los Angeles.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY