VLADIMÍR LENDVAY – ROZHOVOR

Ahoj Vlado, na začiatok rozhovoru sa našim čitateľom predstav, kto si, čomu sa venuješ…. ?

,,  Ahojte som Vladimir Lendvay a som hlavný tréner Laugaricio combat clubu.  Venujem sa reklamnej agentúre a popritom organizujeme s o.z. Laugaricio combat club charitatívne a športové podujatia, kde robíme rôzne zbierky, ktoré venujeme hlavne detským domovom alebo sociálne slabším rodinám.”

 

Si zároveň spoluorganizátorom galavečera LCC FIGHT NIGHT. Ako vznikla myšlienka urobiť takýto gala a ako dlho už tento event robíš?

,,  Áno som spoluorganizátor LCC Fight Night, spolu s mojimi spoločníkmi Pavlom Šimorom a Petrom Malom. Myšlienka vznikla po založení LCC gymu , kde sme sa týmto podujatím chceli zviditeľniť ako klub. Tento event je už piatym ročníkom a myslím si, že bude veľkolepý a dovolím si povedať, že je najväčším v našom regióne. V neposlednom rade ma veľmi teší, že po prvýkrát si fight card skladáme výhradne s našich fighterov a máte sa na čo tešiť bude to veľká show.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Ako dlho trvá príprava a kto všetko sa podieľa?

,, Príprava trvá asi pól roka a podieľajú sa na nej samozrejme moji spoločníci Pavol Šimora a Peter Malo a nie menej všetci členovia kamaráti naši priaznivci.”

Kde si fanúšikovia bojových športov môžu kúpiť lístky na gala?

,, Lístky sú dostupné v sieti ticketportal a na predajných miestach v Steps cafeOC MAXClaudius sport bar v Trenčíne.”

Aká je tvoja predstava, čo sa týka galavečera do budúcnosti?

,, Mám  v hlave veľa vecí, nápadov a myšlienok. Určite chceme aby úroveň galavečerov len stúpala. Verím a pevne dúfam, že sa na Slovensku uskutoční v budúcnosti gala, kde sa spoja všetky väčšie MMA kluby.”

Čo tvoj názor na úroveň slovenského MMA a bojových športov?

,,  Môj názor na slovenské MMA… Úroveň stúpa veľkou rýchlosťou a som veľmi rád, že ľudia začínajú chápať podstatu tohoto športu. To, že chalani nie sú len bitkári, ale sú to športovci ako každý iný a MMA je šport, ktorý podľa môjho názoru čoskoro preskočí športy, ktoré majú dlhoročnú históriu.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Čomu sa rád venuješ v osobnom voľne?

,, Osobne voľno? Mám ho vďaka nášmu LCC klubu veľmi málo. Väčšinu času trávim tam, pretože to milujem a keď mám naozaj chvíľu voľno, rád niekam vycestujem a spoznám krajiny.”

Prezraď čitateľom niečo, čo sa o tebe nemôžu nikde dočítať?

,, Rozmýšľam, čo také by som na seba prezradil, ale nieje nič také, čo by som tajil, alebo niečo čo by o mne ľudia nevedeli. Asi jedine to, že žijem život LCC a LCC je môj život.”

Čo by ste chcel odkázať fanúšikom, čitateľom a mladým ľuďom?

,, Rád by som odkázal všetkým, ktorí neboli na žiadnom galavečery alebo v žiadnom gyme bojových športov, nech to skúsia a pochopia že ten šport je úžasný, má dušu a hlavne učí ľudí SILE, CTI, REŠPEKTU a ÚCTE.”

Ďakujeme za rozhovor Vlado a prajeme tebe aj gymu veľa úspechov.

,, Ďakujem pekne a pekný deň prajem všetkým len to, čo si želajú a nech sú šťastní  a spokojní.”

 

Kategórie
ROZHOVOR
Jeden komentár
 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR – FIGHTPORTAL
  14 januára 2019 at 17:26
  ZANECHAŤ KOMENTÁR

  […] ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na zápasy sa pripravujem v domácom Laugaricio Combat Clube pod vedením hlavného trénera Vladimíra Lendvaya.” […]

 • ZANECHAŤ KOMENTÁR

  *

  *

  NAJNOVŠIE ČLÁNKY
  • 17. januára 2019
   Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
  • 17. januára 2019
   Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
  • 16. januára 2019
   Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
  • 15. januára 2019
   Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
  • 14. januára 2019
   Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
  REKLAMA
  REKLAMA

  PODOBNÉ ČLÁNKY

  • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

   Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
  • Dominik Antl – ROZHOVOR

   Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
  • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

   1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
  • Denis Farkaš v Lucerne

   Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...