VLADIMÍR LENDVAY – ROZHOVOR

Ahoj Vlado, na začiatok rozhovoru sa našim čitateľom predstav, kto si, čomu sa venuješ…. ?

,,  Ahojte som Vladimir Lendvay a som hlavný tréner Laugaricio combat clubu.  Venujem sa reklamnej agentúre a popritom organizujeme s o.z. Laugaricio combat club charitatívne a športové podujatia, kde robíme rôzne zbierky, ktoré venujeme hlavne detským domovom alebo sociálne slabším rodinám.”

 

Si zároveň spoluorganizátorom galavečera LCC FIGHT NIGHT. Ako vznikla myšlienka urobiť takýto gala a ako dlho už tento event robíš?

,,  Áno som spoluorganizátor LCC Fight Night, spolu s mojimi spoločníkmi Pavlom Šimorom a Petrom Malom. Myšlienka vznikla po založení LCC gymu , kde sme sa týmto podujatím chceli zviditeľniť ako klub. Tento event je už piatym ročníkom a myslím si, že bude veľkolepý a dovolím si povedať, že je najväčším v našom regióne. V neposlednom rade ma veľmi teší, že po prvýkrát si fight card skladáme výhradne s našich fighterov a máte sa na čo tešiť bude to veľká show.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Ako dlho trvá príprava a kto všetko sa podieľa?

,, Príprava trvá asi pól roka a podieľajú sa na nej samozrejme moji spoločníci Pavol Šimora a Peter Malo a nie menej všetci členovia kamaráti naši priaznivci.”

Kde si fanúšikovia bojových športov môžu kúpiť lístky na gala?

,, Lístky sú dostupné v sieti ticketportal a na predajných miestach v Steps cafeOC MAXClaudius sport bar v Trenčíne.”

Aká je tvoja predstava, čo sa týka galavečera do budúcnosti?

,, Mám  v hlave veľa vecí, nápadov a myšlienok. Určite chceme aby úroveň galavečerov len stúpala. Verím a pevne dúfam, že sa na Slovensku uskutoční v budúcnosti gala, kde sa spoja všetky väčšie MMA kluby.”

Čo tvoj názor na úroveň slovenského MMA a bojových športov?

,,  Môj názor na slovenské MMA… Úroveň stúpa veľkou rýchlosťou a som veľmi rád, že ľudia začínajú chápať podstatu tohoto športu. To, že chalani nie sú len bitkári, ale sú to športovci ako každý iný a MMA je šport, ktorý podľa môjho názoru čoskoro preskočí športy, ktoré majú dlhoročnú históriu.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Čomu sa rád venuješ v osobnom voľne?

,, Osobne voľno? Mám ho vďaka nášmu LCC klubu veľmi málo. Väčšinu času trávim tam, pretože to milujem a keď mám naozaj chvíľu voľno, rád niekam vycestujem a spoznám krajiny.”

Prezraď čitateľom niečo, čo sa o tebe nemôžu nikde dočítať?

,, Rozmýšľam, čo také by som na seba prezradil, ale nieje nič také, čo by som tajil, alebo niečo čo by o mne ľudia nevedeli. Asi jedine to, že žijem život LCC a LCC je môj život.”

Čo by ste chcel odkázať fanúšikom, čitateľom a mladým ľuďom?

,, Rád by som odkázal všetkým, ktorí neboli na žiadnom galavečery alebo v žiadnom gyme bojových športov, nech to skúsia a pochopia že ten šport je úžasný, má dušu a hlavne učí ľudí SILE, CTI, REŠPEKTU a ÚCTE.”

Ďakujeme za rozhovor Vlado a prajeme tebe aj gymu veľa úspechov.

,, Ďakujem pekne a pekný deň prajem všetkým len to, čo si želajú a nech sú šťastní  a spokojní.”

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. mája 2019
  Leszek Jaremkovski v Gladiators Team Gym
 • 16. mája 2019
  Želania fanúšikov boli vypočuté a v klietke OKTAGONu sa stretnú dvaja velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOROČIA je zápas dvoch legiend MMA, ale hlavne neopakovateľná športová udalosť.
 • 16. mája 2019
  Po veľmi úspešnom galavečeri v Zlíne nás v sobotu čaká ďalšie pokračovanie Octagon Fight Club tentokrát s poradovým číslom IV...
 • 13. mája 2019
  Ďaľšie kolo UFC je za nami a my Vám prinášame oficiálne výsledky ...
 • 9. mája 2019
  MAMMAL 8 FINÁLOVÉ DVOJICE, NEW CHAMPIONS ARE HERE
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Linh Le Sy – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš v prvom rade ti ďakujeme, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor…   Ako si sa dostal do Oktagonu? ,, Ahojte. Poprvé jsem pod Oktagonem...
 • SIMON MICHALEK – ROZHOVOR

  1. Ahoj Simon. Najbližšie sa predstavíš na podujatí PCF 20 už túto nedeľu v Poprade, kde sa postavíš proti známemu Danielovi Brunclíkovi. Si na neho pripravený ? ,, Áno...
 • Daniel Bruno Brunclík – ROZHOVOR

  Ahoj Daniel, V prvom rade by sme sa chceli v mene Fight Portal poďakovať, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor.   1.Patríš medzi bojovníkov, ktorých na scéne netreba predstavovať,...
 • Milan Kratochvíla – ROZHOVOR

  ,,Som Milan Kratochvíla zápasník K1, majster sveta a Slovenska v organizácii WKN trénujem v Bratislavskej boxerni.“ Pamätáš si svoj prvý tréning? ,,Jasné pamätám prvý tréning, bol tréning MMA u Kamila Cibinského...