VLADIMÍR LENDVAY – ROZHOVOR

Ahoj Vlado, na začiatok rozhovoru sa našim čitateľom predstav, kto si, čomu sa venuješ…. ?

,,  Ahojte som Vladimir Lendvay a som hlavný tréner Laugaricio combat clubu.  Venujem sa reklamnej agentúre a popritom organizujeme s o.z. Laugaricio combat club charitatívne a športové podujatia, kde robíme rôzne zbierky, ktoré venujeme hlavne detským domovom alebo sociálne slabším rodinám.”

 

Si zároveň spoluorganizátorom galavečera LCC FIGHT NIGHT. Ako vznikla myšlienka urobiť takýto gala a ako dlho už tento event robíš?

,,  Áno som spoluorganizátor LCC Fight Night, spolu s mojimi spoločníkmi Pavlom Šimorom a Petrom Malom. Myšlienka vznikla po založení LCC gymu , kde sme sa týmto podujatím chceli zviditeľniť ako klub. Tento event je už piatym ročníkom a myslím si, že bude veľkolepý a dovolím si povedať, že je najväčším v našom regióne. V neposlednom rade ma veľmi teší, že po prvýkrát si fight card skladáme výhradne s našich fighterov a máte sa na čo tešiť bude to veľká show.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Ako dlho trvá príprava a kto všetko sa podieľa?

,, Príprava trvá asi pól roka a podieľajú sa na nej samozrejme moji spoločníci Pavol Šimora a Peter Malo a nie menej všetci členovia kamaráti naši priaznivci.”

Kde si fanúšikovia bojových športov môžu kúpiť lístky na gala?

,, Lístky sú dostupné v sieti ticketportal a na predajných miestach v Steps cafeOC MAXClaudius sport bar v Trenčíne.”

Aká je tvoja predstava, čo sa týka galavečera do budúcnosti?

,, Mám  v hlave veľa vecí, nápadov a myšlienok. Určite chceme aby úroveň galavečerov len stúpala. Verím a pevne dúfam, že sa na Slovensku uskutoční v budúcnosti gala, kde sa spoja všetky väčšie MMA kluby.”

Čo tvoj názor na úroveň slovenského MMA a bojových športov?

,,  Môj názor na slovenské MMA… Úroveň stúpa veľkou rýchlosťou a som veľmi rád, že ľudia začínajú chápať podstatu tohoto športu. To, že chalani nie sú len bitkári, ale sú to športovci ako každý iný a MMA je šport, ktorý podľa môjho názoru čoskoro preskočí športy, ktoré majú dlhoročnú históriu.”

zdroj : Laugarício Combat Club

Čomu sa rád venuješ v osobnom voľne?

,, Osobne voľno? Mám ho vďaka nášmu LCC klubu veľmi málo. Väčšinu času trávim tam, pretože to milujem a keď mám naozaj chvíľu voľno, rád niekam vycestujem a spoznám krajiny.”

Prezraď čitateľom niečo, čo sa o tebe nemôžu nikde dočítať?

,, Rozmýšľam, čo také by som na seba prezradil, ale nieje nič také, čo by som tajil, alebo niečo čo by o mne ľudia nevedeli. Asi jedine to, že žijem život LCC a LCC je môj život.”

Čo by ste chcel odkázať fanúšikom, čitateľom a mladým ľuďom?

,, Rád by som odkázal všetkým, ktorí neboli na žiadnom galavečery alebo v žiadnom gyme bojových športov, nech to skúsia a pochopia že ten šport je úžasný, má dušu a hlavne učí ľudí SILE, CTI, REŠPEKTU a ÚCTE.”

Ďakujeme za rozhovor Vlado a prajeme tebe aj gymu veľa úspechov.

,, Ďakujem pekne a pekný deň prajem všetkým len to, čo si želajú a nech sú šťastní  a spokojní.”

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Jakub Muller – Rozhovor

      Ahoj Jakub ty si na našej scéne meno, ktoré rezonuje a prevažná väčšina ľudí ťa pozná, no napriek tomu sa nám v krátkosti predstav a povedz nám o sebe niečo v skratke…...
 • Patrik Ďurík – ROZHOVOR

  1. Ahoj Patrik, ďakujeme, že si si našiel pár minút na rozhovor. Predstav sa v krátkosti našim čitateľom.  ,, Ahojte, volám sa Patrik Ďurík, mám 25 rokov (ešte par...
 • BoBesh Vojkůvka – ROZHOVOR

  Ahoj Bobesh prezraď nám ako dlho robíš cutmana? ,,Ahoj, cutmana dělám tři roky, teď začínám čtvrtý.” Ako si sa dostal k tejto profesií ? ,, Při sledování zahraničních turnajů, především...
 • Kristína Lindtnerová – ROZHOVOR

  V tomto článku Vám predstavíme Kristínu Lindtnerovú, ktorá bude mať titulový zápas WKN na gala Boj o Bratislavu v Zrkadlovom háji . S Kristínou, špičkovou bojovníčkou, sme spravili krátky rozhovor, pred...