Tréner Cormiera: “Nebol by som vôbec prekvapený, keby sa Daniel pobije ešte aspoň trikrát.”

Prezident UFC Dana White vyhlásil, že Daniel Cormier by mohol ešte trikrát vstúpiť do oktagonu, predtým ako zavesí rukavice na klinec. Hlavný tréner AKA Javier Mendez vôbec nevylučuje, že sa UFC podarí Daniela presvedčiť aby ešte zotrval aktívny.

zdroj – google

“Ak by mal Dana v tejto situácii rozhodujúce slovo, tak by chcel aby Cormier ešte trikrát bojoval”, – povedal Mendez v interview pre MMA fighting.  “Mne sa Dana páči, takže neviem, môžeme uvidieť dva alebo tri zápasy. Myslím si, že Dana je schopný presvedčiť DC-ho. V každom prípade nebudem vôbec prekvapený.”

“Mám ho veľmi rád, no ak mi povie zajtra, “Javier, skončil som”, ja ho podporím. Budem s DC, bez ohľadu nato, ako sa rozhodne. Milujem toho chlapa, je skvelý kapitán tímu, super človek a dobrý kamarát. Nebude ohrozovať svoje zdravie, takže akoby sa nerozhodol, ja ho vždy podporím. No pokiaľ povie, “Javier chcem ešte desať zápasov”, tak nás čaká ešte desať zápasov. Je to vlak DC-ho a ja budem v ňom s ním dovtedy, dokedy to sám bude chcieť.”

Pokiaľ sa Cormier rozhodne predviesť ešte zopár bojov, je pravdepodobné, že jeden z nich by bol so staronovým šampiónom poloťažkej váhy Jonom Jonesom. Javier Mendez ale preferuje, aby sa táto trilógia uskutočnila v ťažkej váhe.

“Áno, bol by som radšej, keby sa stretnú v ťažkej váhe. No, ako poznám DC-ho, vie aký je to súper a ten fakt, že Jonesovi podľahol, nebudem vôbec prekvapený, pokiaľ bude chcieť tretí súboj v poloťažkej váhe. Ja osobne by som mu poradil, aby sa s Jonesom bil v ťažkej váhe.”

“V skutočnosti by som si prial, aby sa pobil s Brockom Lesnarom a odišiel na odpočinok. Je neuveriteľný tréner a neuveriteľný analytik. Tento chlap je stvorený pre televíziu. Nepotrebuje viacej zápasiť. Budem ho podporovať v oboch prípadoch, no pokiaľ by som mal možnosť rozhodnúť, povedal by som mu aby sa pobil s Brockom a skončil. Posuň sa ďalej, pracuj na niečom inom, venuj sa synovi, sleduj ho ako rastie. No, DC je boss a rozhodnutie je len a len na ňom.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Podpor svojho fightera: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY