Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.

Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe.

,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na zápasy sa pripravujem v domácom Laugaricio Combat Clube pod vedením hlavného trénera Vladimíra Lendvaya.”

Ako dlho sa venuješ MMA?

,, Aktívne sa MMA venujem zhruba rok a nejaké drobné. Takže nič extra na chválenie, ale aj za ten kratší čas som stihol nazbierať zopár zápasov a veľa skúseností.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Venoval si sa nejakému inému bojovému športu, predtým ako si začal s MMA?

,, Musím povedať, že nie. Predtým som sa žiadnemu bojovému športu nevenoval, ale boj mám v sebe! Chcem to dokazovať zápas od zápasu!”

Kto ťa priviedol k športu ako takému? A následne k MMA?

,, K športu som sa priviedol viac-menej sám, za mladších časov som začal hrávať futbal ako väčšina detí. Tam som prešiel všetkými kategóriami, ale po čase a v staršom veku ma už chuť na futbal opúšťala a na svetlo sa chcela dostať tá bojová stránka mňa.V MMA môžem túto stránku naplno ukázať.”

Máš nejaký vzor ? Čo by si chcel dosiahnuť ako MMA zápasník?

,, Nemám nikoho konkrétneho určeného za vzor. Vzorom je pre mňa každý človek, ktorý si prežil v živote ťažké chvíle a aj napriek tomu ide ďalej. Bolesť nemá zastaviť, ale naopak posunúť. To by malo byť vzorom pre každého. No a čo chcem v MMA dosiahnuť? To čo sa len bude dať a to maximálne ako sa bude dať, ale chcem sa hlavne biť, to mi chutí.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Videli sme tvoje 2 úžasné zápasy s Medovarským, i keď si prehral, dovolíme si tvrdiť, že to boli určite najkrajšie zápasy v poslednej dobe na Slovenskej scéne. Ako to hodnotíš ty s odstupom času?

,, Ďakujem za slová chvály. Neviem či by som ich tak nazval, ale pre mňa osobne boli kvalitné z toho hľadiska, že sme urobili dobré zápasy, ukázali silu, česť a hlavne srdce bojovníkov! Celkové hodnotenie je také, že čo som si povedal pred zápasom, to mi vyšlo. Chcel som sa pobiť, urobiť zápas večera (čo sa podarilo aj na lige MAMMAL) a to, nech vyhrá lepší!”

 

 

zdroj: Dominik Lehotský

 

Aký máš plán na nasledujúci rok 2019?

,, Nemám nejaký konkrétny plán. Jednoducho robiť to čo aj do teraz a robiť to ešte lepšie! Trénovať, biť sa a vyhrávať, ale to je môj plán, ktorý mám už od začiatku. Už len život ukáže, ako bude nasledujúci rok prebiehať.”

 

Čo by si chcel odkázať fanúšikom bojových športov a čitateľom fightportal.eu ?

,, Chcel by som odkázať, aby aj naďalej sledovali a podporovali slovenskú scénu MMA, či už amatérsku alebo profi. Je sa na čo pozerať! Na záver by som sa chcel ešte raz poďakovať za príjemný rozhovor a každému popriať veľa šťastia a úspechov v novom roku.”

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Jakub Muller – Rozhovor

      Ahoj Jakub ty si na našej scéne meno, ktoré rezonuje a prevažná väčšina ľudí ťa pozná, no napriek tomu sa nám v krátkosti predstav a povedz nám o sebe niečo v skratke…...
 • Patrik Ďurík – ROZHOVOR

  1. Ahoj Patrik, ďakujeme, že si si našiel pár minút na rozhovor. Predstav sa v krátkosti našim čitateľom.  ,, Ahojte, volám sa Patrik Ďurík, mám 25 rokov (ešte par...
 • BoBesh Vojkůvka – ROZHOVOR

  Ahoj Bobesh prezraď nám ako dlho robíš cutmana? ,,Ahoj, cutmana dělám tři roky, teď začínám čtvrtý.” Ako si sa dostal k tejto profesií ? ,, Při sledování zahraničních turnajů, především...
 • Kristína Lindtnerová – ROZHOVOR

  V tomto článku Vám predstavíme Kristínu Lindtnerovú, ktorá bude mať titulový zápas WKN na gala Boj o Bratislavu v Zrkadlovom háji . S Kristínou, špičkovou bojovníčkou, sme spravili krátky rozhovor, pred...