Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.

Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe.

,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na zápasy sa pripravujem v domácom Laugaricio Combat Clube pod vedením hlavného trénera Vladimíra Lendvaya.”

Ako dlho sa venuješ MMA?

,, Aktívne sa MMA venujem zhruba rok a nejaké drobné. Takže nič extra na chválenie, ale aj za ten kratší čas som stihol nazbierať zopár zápasov a veľa skúseností.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Venoval si sa nejakému inému bojovému športu, predtým ako si začal s MMA?

,, Musím povedať, že nie. Predtým som sa žiadnemu bojovému športu nevenoval, ale boj mám v sebe! Chcem to dokazovať zápas od zápasu!”

Kto ťa priviedol k športu ako takému? A následne k MMA?

,, K športu som sa priviedol viac-menej sám, za mladších časov som začal hrávať futbal ako väčšina detí. Tam som prešiel všetkými kategóriami, ale po čase a v staršom veku ma už chuť na futbal opúšťala a na svetlo sa chcela dostať tá bojová stránka mňa.V MMA môžem túto stránku naplno ukázať.”

Máš nejaký vzor ? Čo by si chcel dosiahnuť ako MMA zápasník?

,, Nemám nikoho konkrétneho určeného za vzor. Vzorom je pre mňa každý človek, ktorý si prežil v živote ťažké chvíle a aj napriek tomu ide ďalej. Bolesť nemá zastaviť, ale naopak posunúť. To by malo byť vzorom pre každého. No a čo chcem v MMA dosiahnuť? To čo sa len bude dať a to maximálne ako sa bude dať, ale chcem sa hlavne biť, to mi chutí.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Videli sme tvoje 2 úžasné zápasy s Medovarským, i keď si prehral, dovolíme si tvrdiť, že to boli určite najkrajšie zápasy v poslednej dobe na Slovenskej scéne. Ako to hodnotíš ty s odstupom času?

,, Ďakujem za slová chvály. Neviem či by som ich tak nazval, ale pre mňa osobne boli kvalitné z toho hľadiska, že sme urobili dobré zápasy, ukázali silu, česť a hlavne srdce bojovníkov! Celkové hodnotenie je také, že čo som si povedal pred zápasom, to mi vyšlo. Chcel som sa pobiť, urobiť zápas večera (čo sa podarilo aj na lige MAMMAL) a to, nech vyhrá lepší!”

 

 

zdroj: Dominik Lehotský

 

Aký máš plán na nasledujúci rok 2019?

,, Nemám nejaký konkrétny plán. Jednoducho robiť to čo aj do teraz a robiť to ešte lepšie! Trénovať, biť sa a vyhrávať, ale to je môj plán, ktorý mám už od začiatku. Už len život ukáže, ako bude nasledujúci rok prebiehať.”

 

Čo by si chcel odkázať fanúšikom bojových športov a čitateľom fightportal.eu ?

,, Chcel by som odkázať, aby aj naďalej sledovali a podporovali slovenskú scénu MMA, či už amatérsku alebo profi. Je sa na čo pozerať! Na záver by som sa chcel ešte raz poďakovať za príjemný rozhovor a každému popriať veľa šťastia a úspechov v novom roku.”

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...
 • Róbert Delič – ROZHOVOR

  Ahoj Robo, chceli by sme ťa trošku vyspovedať, keďže my ťa poznáme, ale niektorí čitatelia možno nie.   1.Predstav sa nám, kto si, kde trénuješ? Ako dlho sa venuješ...