Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.

Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe.

,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na zápasy sa pripravujem v domácom Laugaricio Combat Clube pod vedením hlavného trénera Vladimíra Lendvaya.”

Ako dlho sa venuješ MMA?

,, Aktívne sa MMA venujem zhruba rok a nejaké drobné. Takže nič extra na chválenie, ale aj za ten kratší čas som stihol nazbierať zopár zápasov a veľa skúseností.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Venoval si sa nejakému inému bojovému športu, predtým ako si začal s MMA?

,, Musím povedať, že nie. Predtým som sa žiadnemu bojovému športu nevenoval, ale boj mám v sebe! Chcem to dokazovať zápas od zápasu!”

Kto ťa priviedol k športu ako takému? A následne k MMA?

,, K športu som sa priviedol viac-menej sám, za mladších časov som začal hrávať futbal ako väčšina detí. Tam som prešiel všetkými kategóriami, ale po čase a v staršom veku ma už chuť na futbal opúšťala a na svetlo sa chcela dostať tá bojová stránka mňa.V MMA môžem túto stránku naplno ukázať.”

Máš nejaký vzor ? Čo by si chcel dosiahnuť ako MMA zápasník?

,, Nemám nikoho konkrétneho určeného za vzor. Vzorom je pre mňa každý človek, ktorý si prežil v živote ťažké chvíle a aj napriek tomu ide ďalej. Bolesť nemá zastaviť, ale naopak posunúť. To by malo byť vzorom pre každého. No a čo chcem v MMA dosiahnuť? To čo sa len bude dať a to maximálne ako sa bude dať, ale chcem sa hlavne biť, to mi chutí.”

 

zdroj : FIGHT Portal

 

Videli sme tvoje 2 úžasné zápasy s Medovarským, i keď si prehral, dovolíme si tvrdiť, že to boli určite najkrajšie zápasy v poslednej dobe na Slovenskej scéne. Ako to hodnotíš ty s odstupom času?

,, Ďakujem za slová chvály. Neviem či by som ich tak nazval, ale pre mňa osobne boli kvalitné z toho hľadiska, že sme urobili dobré zápasy, ukázali silu, česť a hlavne srdce bojovníkov! Celkové hodnotenie je také, že čo som si povedal pred zápasom, to mi vyšlo. Chcel som sa pobiť, urobiť zápas večera (čo sa podarilo aj na lige MAMMAL) a to, nech vyhrá lepší!”

 

 

zdroj: Dominik Lehotský

 

Aký máš plán na nasledujúci rok 2019?

,, Nemám nejaký konkrétny plán. Jednoducho robiť to čo aj do teraz a robiť to ešte lepšie! Trénovať, biť sa a vyhrávať, ale to je môj plán, ktorý mám už od začiatku. Už len život ukáže, ako bude nasledujúci rok prebiehať.”

 

Čo by si chcel odkázať fanúšikom bojových športov a čitateľom fightportal.eu ?

,, Chcel by som odkázať, aby aj naďalej sledovali a podporovali slovenskú scénu MMA, či už amatérsku alebo profi. Je sa na čo pozerať! Na záver by som sa chcel ešte raz poďakovať za príjemný rozhovor a každému popriať veľa šťastia a úspechov v novom roku.”

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. mája 2019
  Leszek Jaremkovski v Gladiators Team Gym
 • 16. mája 2019
  Želania fanúšikov boli vypočuté a v klietke OKTAGONu sa stretnú dvaja velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOROČIA je zápas dvoch legiend MMA, ale hlavne neopakovateľná športová udalosť.
 • 16. mája 2019
  Po veľmi úspešnom galavečeri v Zlíne nás v sobotu čaká ďalšie pokračovanie Octagon Fight Club tentokrát s poradovým číslom IV...
 • 13. mája 2019
  Ďaľšie kolo UFC je za nami a my Vám prinášame oficiálne výsledky ...
 • 9. mája 2019
  MAMMAL 8 FINÁLOVÉ DVOJICE, NEW CHAMPIONS ARE HERE
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Linh Le Sy – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš v prvom rade ti ďakujeme, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor…   Ako si sa dostal do Oktagonu? ,, Ahojte. Poprvé jsem pod Oktagonem...
 • SIMON MICHALEK – ROZHOVOR

  1. Ahoj Simon. Najbližšie sa predstavíš na podujatí PCF 20 už túto nedeľu v Poprade, kde sa postavíš proti známemu Danielovi Brunclíkovi. Si na neho pripravený ? ,, Áno...
 • Daniel Bruno Brunclík – ROZHOVOR

  Ahoj Daniel, V prvom rade by sme sa chceli v mene Fight Portal poďakovať, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor.   1.Patríš medzi bojovníkov, ktorých na scéne netreba predstavovať,...
 • Milan Kratochvíla – ROZHOVOR

  ,,Som Milan Kratochvíla zápasník K1, majster sveta a Slovenska v organizácii WKN trénujem v Bratislavskej boxerni.“ Pamätáš si svoj prvý tréning? ,,Jasné pamätám prvý tréning, bol tréning MMA u Kamila Cibinského...