Tomáš Deak príprava na OKTAGON 10

Tomáš Deák vyráža pred OKTAGON 10 trénovať s Jonem Jonesem a hviezdami UFC do USA.

 

Ak sú na domácej scéne bojovníci, ktorým leží celý svet MMA pri nohách a majú otvorené dvere  kdekoľvek sa objavia, tak Tomáš je jedným z nich.
Slovenský šampión prestížnej ruskej organizácie Fight Nights Global, sa k titulu dopracoval poctivou a tvrdou drinou, ktorá konečne začína prinášať zaslúžené ovocie. Po poslednom atraktívnom a nervy-berúcom zápase o obhajobu titulu v Bratislave sa začalo okamžite špekulovať, či povedie ďalšia Tomášová cesta do UFC.
Pre českých ale aj slovenských fanúšikov je tu však skvelá správa! Ešte pred veľkým sťahovaním do najprestížnejšej organizácie, sa Tomáš predstaví 17.11. v pražskej O2 aréne domácim divákom, kde bude ako hlavný ťahák večera.

zdroj: OKTAGON MMA

A práve pri tejto príležitosti sa Deák chystá vycestovať do jedného z najznámejších amerických klubov, JacksonWink MMA. Tento klub sídli v Albuquerque v Novom mexiku a vychoval hviezdy UFC (Jon Jones, Holly Holm, Cowboy Cerrone, Andrei Arlovski, Alistair Overeem). V tomášovej váhe patrí k najlepším miestným borcom John Dodson, ktorý má v UFC skóre 9-5.
,,Pre kemp v JacksonWink som sa rozhodol preto, že je tam najviac vychovaných UFC bojovníkov a veľkých šampiónov. Hlavne u nás mám veľký problém nájsť kvalitných sparingpartnerov v mojej váhe. Všetkych už totižto poznám. Od kempu očakávam, že si tam porovnám sily so špičkovými UFC bojovníkmi a zistím, ako to zvládnem. Uvidim, či s nimi udržím rýchlosť a či som na ich úrovni.’’
V Albuquerque strávi Deák spoločne s parťákmi z OFA, Ronaldom Paradeiserom a Vojtom Barboríkom, dva týždne. Ako sa tento kemp v USA na elitnom Deákovi prejaví? To sa českí a slovenskí fanúšikovia dozvedia už 17.11. v v pražskej O2 aréne. Lístky na OKTAGON 10 sú k dispozícií na www.ticketportal.cz

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY