Tomáš Deak príprava na OKTAGON 10

Tomáš Deák vyráža pred OKTAGON 10 trénovať s Jonem Jonesem a hviezdami UFC do USA.

 

Ak sú na domácej scéne bojovníci, ktorým leží celý svet MMA pri nohách a majú otvorené dvere  kdekoľvek sa objavia, tak Tomáš je jedným z nich.
Slovenský šampión prestížnej ruskej organizácie Fight Nights Global, sa k titulu dopracoval poctivou a tvrdou drinou, ktorá konečne začína prinášať zaslúžené ovocie. Po poslednom atraktívnom a nervy-berúcom zápase o obhajobu titulu v Bratislave sa začalo okamžite špekulovať, či povedie ďalšia Tomášová cesta do UFC.
Pre českých ale aj slovenských fanúšikov je tu však skvelá správa! Ešte pred veľkým sťahovaním do najprestížnejšej organizácie, sa Tomáš predstaví 17.11. v pražskej O2 aréne domácim divákom, kde bude ako hlavný ťahák večera.

zdroj: OKTAGON MMA

A práve pri tejto príležitosti sa Deák chystá vycestovať do jedného z najznámejších amerických klubov, JacksonWink MMA. Tento klub sídli v Albuquerque v Novom mexiku a vychoval hviezdy UFC (Jon Jones, Holly Holm, Cowboy Cerrone, Andrei Arlovski, Alistair Overeem). V tomášovej váhe patrí k najlepším miestným borcom John Dodson, ktorý má v UFC skóre 9-5.
,,Pre kemp v JacksonWink som sa rozhodol preto, že je tam najviac vychovaných UFC bojovníkov a veľkých šampiónov. Hlavne u nás mám veľký problém nájsť kvalitných sparingpartnerov v mojej váhe. Všetkych už totižto poznám. Od kempu očakávam, že si tam porovnám sily so špičkovými UFC bojovníkmi a zistím, ako to zvládnem. Uvidim, či s nimi udržím rýchlosť a či som na ich úrovni.’’
V Albuquerque strávi Deák spoločne s parťákmi z OFA, Ronaldom Paradeiserom a Vojtom Barboríkom, dva týždne. Ako sa tento kemp v USA na elitnom Deákovi prejaví? To sa českí a slovenskí fanúšikovia dozvedia už 17.11. v v pražskej O2 aréne. Lístky na OKTAGON 10 sú k dispozícií na www.ticketportal.cz

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY