TOMÁŠ CIGÁNIK

Nečakaná zmena súpera, iná váhová kategória... To všetko prekonal Tomáš na galavečeri Titan Fight Night , kde porazil Denisa Farkaša!

Ahoj Tomáš, v Partizánskom si už známy, ale pre tých, ktorí ťa nepoznajú sa v rýchlosti predstav…

,, Ahojte volám sa Tomáš Ciganik, mám 20 rokov, trénujem v Gladiators Team Gym Partizásnke a mojou najväčšou záľubou je mma… ale viac o mne si môžete prečítať v mojom prvom rozhovore pre Fight Portal.

zdroj: súkromný archív – Tomáš Cigánik

Máš za sebou víťazstvo na galavečeri TFN 5, aké sú tvoje pocity odstupom pár dní?

,, Moje pocity sú samozrejme veľmi dobré, pretože som porazil veľmi kvalitného borca z Čiech. Bola to pre mňa výzva, pretože môj súper má za sebou veľa kvalitných  zápasov na profesionálnej úrovni v K1.”

Komu sa chceš poďakovať?

,, Chcel by som sa poďakovať hlavne celej mojej rodine za podporu, samozrejme chalanom s Gladiators Gymu za kvalitné sparingy a ešte by som sa chcel poďakovať mojim trénerom Marekovi Herdovi a Adamovi Zurabovi za ich čas, ktorý do mňa investovali počas tréningov.”

Tvoj súper bol Denis Farkaš, ktorý mal teda pred sebou prvý zápas v pravidlách MMA, ako hodnotíš Denisov výkon?

,, Denis predviedol, to čo som čakal, je to silný postojár. Taktiku sme mali s trénermi jednoznačnú, dať ho na zem. Tej som sa snažil aj držať a myslím si, že vyšla na 100%”

Ako ti išlo zhadzovanie?

,, Úplne v poriadku a v kľude, kedže som mal ísť 75 kg a nakoniec som zaskakoval za Masaryka 77 kg takže nejaké to kilo som aj podvážil. Som ale rád, že tá váha sa v zápase neukázala.”

Kde ťa môžu fanúšikovia vidieť najbližšie ?

,, Najbližší zápas budem mať 24.11.2018 na LCC Fight Night v Trenčíne, kde by som mal mať zápas ak sa všetko podarí proti Marošovi Kirschovi, ktorý si ma vybral ale nespravil dobre (smiech).”

zdroj : Fight Portal

Čo považuješ za Marošove silné stránky? 

,, Neviem, čo by som mal povedať, nie je  nič také, čo by som považoval za jeho silné stránky, proste tam idem a porazím ho.”

Aké je tvoje momentálne skóre ?

,, Moja aktuálna bilancia je 9 výhier a 3 prehry, a môžem s hrdosťou povedať, že som držiteľom opasku KSL ligy, ktorý som vybojoval na Noci Bojov 8 v Rabči. ”

zdroj : Stanislav Bajer, Titan Fight Night, Marek Herda

Čo by si chcel odkázať fanúšikom a naším čitateľom?

,, Fanúšikom by som chcel odkázať, nech mi držia palce, že tvrdo makám a odovzdávam im všetkú tú drinu v zápasoch. Robím to hlavne pre nich. Čitateľom by som chcel odkázať, nech sledujú bojové športy a nech to podporujú.”

Ďakujeme za rozhovor Tomáš a prajeme ti veľa športových aj osobných úspechov.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

 

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Filip Džubara – ROZHOVOR

  Ahoj Filip, sme radi, že si si našiel čas a odpovedal nám na pár otázok. Na TFN 6 si dostal príležitosť boxovať proti Polníkovi? Ako si vnímal  ten zápas?...
 • DOMINIK ENGEL – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, ďakujem, že si si našiel čas na rozhovor pre náš magazín. 1.Začnime tým, že sa predstavíš a povieš našim čitateľom niečo o sebe … (kde trénuješ, kto...
 • MARIÁN DŽUPKA – ROZHOVOR

  Marián Džupka mal na Titan Fight Night 4 v Snine zápas s veľmi húževnatým súperom, ktorý nakoniec vyhral na body.   Zápas si môžete pozrieť tu, začína v čase...
 • Tomáš Linh Le Sy – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš v prvom rade ti ďakujeme, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor…   Ako si sa dostal do Oktagonu? ,, Ahojte. Poprvé jsem pod Oktagonem...