TOMÁŠ BOLO – ROZHOVOR

Organizácia Titan Fight Night pozná nového šampióna. Po sobote sa ním stal Tomáš Bolo zo žilinského Wolf Pride Gymu...

Ahoj Tomáš, po víkende si sa stal šampiónom organizácie Titan Fight Night a vybojoval si opasok, aké sú tvoje pocity odstupom času?

,, Ahojte. Samozrejme, že sa nesmierne teším, je to skvelý pocit a cítim neuveriteľné zadosťučinenie po toľkom čase, ktorý som investoval do prípravy. Veľmi sa teším a chcel by som poďakovať ľuďom, ktorí stoja pri mne a pomáhajú mi v príprave.”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

Ako dlho a kde si sa pripravoval na zápas?

,, Cca 2 mesiace v domácom gyme vo Wolf Pride Gym , ale cestoval som aj do iných gymov na sparingy napr RSC Nové Zámky, LCC Trenčín, King’s gym Bratislava, Hyro gym Žilina alebo Žilina Boxerňa.”

Čo hovoríš na výkon svojho súpera? Bolo to vaše druhé stretnutie v klietke, pocítil si nejaký posun v jeho výkone?

,, Určite by som chcel povedať, že môj súper podal skvelý športový výkon. Prekvapili ma tie tvrdé lakte, ktoré skoro rozhodli zápas. Zápas bol tvrdý bola krv, zlomeniny, doktor ho skoro ukončil  a tvrdý gnp. ”

Povedz nám ako si reagoval na moment keď ti úderom do hlavy spôsobil otvorenú ranu…

,, Matúš ma otvoril hneď na začiatku tvrdou zadnou na nose, ktorý som si počas prestávky sám kontroloval, pretože som myslel, že ho mám zlomený. No nakoniec to bolo OK a tak som pokračoval. Potom som ale dostal tie lakte do hlavy, kde to začalo krvácať už pomerne prudko. Vtedy zasiahol náš rozhodca Roland Čambal, ktorý zápas stopol a privolal doktora. Samozrejme sa stalo, to čo som čakal a doktor aj rozhodca ma upozornili, že rana je dosť otvorená a pokiaľ inkasujem ďaľšie údery do rany znova a bude to krvácat tak zápas bude ukončený. Preto som sa snažil,mať hlavu čo najviac v kryte. Bolo pár úderom, čo sa natriafalo. Počas prestávky sa podarilo mojím trénerom a cutmanovi zastaviť krvácanie. Predviedli naozaj skvelú prácu, pretože mi dali možnosť ísť do druhého kola.

Tam padli nejaké tie úderi a mne sa potom podarilo zachytiť Matúšovu nohu a dostať ho tak na zem. Tam, ale Matúš skúsil páku na nohu, čo som nečakal a tak som mu to oplatil tvrdým lakťom do oka. Nasledoval gnp a výhra bola na konte (smiech). ”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

 

Viem, že si bol prítomný aj na realizácií galavečera, kde si pomáhal chalanom stavať a skladať klietku, ktorú pre galavečer zabezpečoval Wolf Pride Gym Žilina. Ako si to všetko zvládol preboha?

,, Áno trošku som pomáhal pri skladaní aj rozkladaní klietky…. Ostal tam svinčík po mne a po zápase, tak som si ho musel upratať po sebe. A bolo po zápase tešil som sa z výhry bol som v takej tej eufórii, že by som tu klietku aj znova zložil a rozložil. ”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

 

Kedy a kde ťa fanúšikovia môžu vidieť bojovať najbližšie?

,, Ďalší zápas zatiaľ nemám naplánovaný. Teraz chcem chvíľu oddýchnuť, dať sa dokopy po tých Matúšových lakťoch  a vrátim sa do tréningového procesu. Potom sa uvidí, čo príde za ponuku.”

Čo by si chcel odkázať svojím fanúšikom a čitateľom Fight Portálu?

,, Hlavne by som chcel pozdraviť Matúša Dudríka, naozaj si ho vážim a chcel by som mu poďakovať, že zápas zobral. Zaprial by som mu skoré uzdravenie, je to správny chlap. Sila a česť.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY