TOMÁŠ BOLO – ROZHOVOR

Organizácia Titan Fight Night pozná nového šampióna. Po sobote sa ním stal Tomáš Bolo zo žilinského Wolf Pride Gymu...

Ahoj Tomáš, po víkende si sa stal šampiónom organizácie Titan Fight Night a vybojoval si opasok, aké sú tvoje pocity odstupom času?

,, Ahojte. Samozrejme, že sa nesmierne teším, je to skvelý pocit a cítim neuveriteľné zadosťučinenie po toľkom čase, ktorý som investoval do prípravy. Veľmi sa teším a chcel by som poďakovať ľuďom, ktorí stoja pri mne a pomáhajú mi v príprave.”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

Ako dlho a kde si sa pripravoval na zápas?

,, Cca 2 mesiace v domácom gyme vo Wolf Pride Gym , ale cestoval som aj do iných gymov na sparingy napr RSC Nové Zámky, LCC Trenčín, King’s gym Bratislava, Hyro gym Žilina alebo Žilina Boxerňa.”

Čo hovoríš na výkon svojho súpera? Bolo to vaše druhé stretnutie v klietke, pocítil si nejaký posun v jeho výkone?

,, Určite by som chcel povedať, že môj súper podal skvelý športový výkon. Prekvapili ma tie tvrdé lakte, ktoré skoro rozhodli zápas. Zápas bol tvrdý bola krv, zlomeniny, doktor ho skoro ukončil  a tvrdý gnp. ”

Povedz nám ako si reagoval na moment keď ti úderom do hlavy spôsobil otvorenú ranu…

,, Matúš ma otvoril hneď na začiatku tvrdou zadnou na nose, ktorý som si počas prestávky sám kontroloval, pretože som myslel, že ho mám zlomený. No nakoniec to bolo OK a tak som pokračoval. Potom som ale dostal tie lakte do hlavy, kde to začalo krvácať už pomerne prudko. Vtedy zasiahol náš rozhodca Roland Čambal, ktorý zápas stopol a privolal doktora. Samozrejme sa stalo, to čo som čakal a doktor aj rozhodca ma upozornili, že rana je dosť otvorená a pokiaľ inkasujem ďaľšie údery do rany znova a bude to krvácat tak zápas bude ukončený. Preto som sa snažil,mať hlavu čo najviac v kryte. Bolo pár úderom, čo sa natriafalo. Počas prestávky sa podarilo mojím trénerom a cutmanovi zastaviť krvácanie. Predviedli naozaj skvelú prácu, pretože mi dali možnosť ísť do druhého kola.

Tam padli nejaké tie úderi a mne sa potom podarilo zachytiť Matúšovu nohu a dostať ho tak na zem. Tam, ale Matúš skúsil páku na nohu, čo som nečakal a tak som mu to oplatil tvrdým lakťom do oka. Nasledoval gnp a výhra bola na konte (smiech). ”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

 

Viem, že si bol prítomný aj na realizácií galavečera, kde si pomáhal chalanom stavať a skladať klietku, ktorú pre galavečer zabezpečoval Wolf Pride Gym Žilina. Ako si to všetko zvládol preboha?

,, Áno trošku som pomáhal pri skladaní aj rozkladaní klietky…. Ostal tam svinčík po mne a po zápase, tak som si ho musel upratať po sebe. A bolo po zápase tešil som sa z výhry bol som v takej tej eufórii, že by som tu klietku aj znova zložil a rozložil. ”

zdroj : MARK MADE MEDIA, Titan Fight Night, Marek Herda

 

Kedy a kde ťa fanúšikovia môžu vidieť bojovať najbližšie?

,, Ďalší zápas zatiaľ nemám naplánovaný. Teraz chcem chvíľu oddýchnuť, dať sa dokopy po tých Matúšových lakťoch  a vrátim sa do tréningového procesu. Potom sa uvidí, čo príde za ponuku.”

Čo by si chcel odkázať svojím fanúšikom a čitateľom Fight Portálu?

,, Hlavne by som chcel pozdraviť Matúša Dudríka, naozaj si ho vážim a chcel by som mu poďakovať, že zápas zobral. Zaprial by som mu skoré uzdravenie, je to správny chlap. Sila a česť.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...