TITAN FIGHT NIGHT: TFN Talents Boj o Bratislavu

TITAN FIGHT NIGHT: TFN Talents Boj o Bratislavu

Organizácia Titan Fight Night vytvorila projekt TFN Talents pre najväčšie amatérske MMA talenty a tradičný Boj o Bratislavu bude už šiestym podujatím v tomto formáte.

Po prvýkrát  si môžeš zakúpiť PPV aj na OKTAGON TV! 

Ďalšou novinkou na tomto podujatí je spolupráca s MAMMAL – Slovenským zväzom MMA, vďaka čomu sa na TFN Talents predstaví hneď niekoľko skvelých MMA zápasníkov.

Tešiť sa môžeš napríklad na súboj bojovníkov, ktorí sa preslávili v OKTAGON UNDERGROUND a teraz si to na TFN Talents spolu rozdajú – Lukáš Eliáš vs. Andrej Šimkulič. Pôjde o komplexný zápas, ktorý sa môže vydať hneď niekoľkými cestami. Fanúšikovia naozajstného MMA si tak rozhodne prídu na svoje.

Súboj Marek Medovarski vs. Nino Ondris prinesie tvrdý stret nádejných talentov domácej scény a bude otázkou, či Boj o Bratislavu vyhrá domáci borec alebo víťazstvo ukradne Ondris.

Vychutnať si môžeš aj súboj Tomáša Drábika, ktorý si to rozdá s Petrom Maaszom, na zápas v boxe Peller vs. Gruy či na Šimona Bertoviča, Tomáša Cigánika, Michala Garaja a mnohých ďalších.

TFN Talents Boj o Bratislavu sa blíži – nenechaj si ho ujsť!

 

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY