TFN Talents Boj O Bratislavu už tento víkend !

TITAN FIGHT NIGHT znova v Bratislave, TFN Talents Boj o Bratislavu

Po mesiaci pauzy sa diváci hlavného mesta dočkajú ďalšieho turnaja bojových športov- TFN Talents – Boj o Bratislavu. Na svoje si prídu fanúšikovia rôznych bojových športov vrátane MMA.

Znova uvidíme 2 dňový turnaj, čo tu ešte na Slovensku nebolo.

Ten sa uskutoční už 3.9 a 4.9.2021 v Double Star Šport Bare na Trnavskom mýte (Šancová 112).

„Atmosféra na poslednej 2-dňovej akcii, ktorá nám dala zabrať, bola úžasná. Ľudia si pochvaľovali, ohlasy boli dobré, tak prečo nie znova.“ Povedal zakladateľ organizácie Titan Fight Night a spoluorganizátor TFN Talents Boj o Bratislavu Marek Herda

Môžete sa tešiť na profesionálne a amatérske zápasy v MMA, kickboxe, boxe a thaiboxe.

MMA zápasy zastrešuje MAMMAL – Slovenský zväz MMA. ( www.mammal.sk pozn. Redaktor )

„V Šport bare radi organizujeme naše podujatia, keďže sa nám páči klubová atmosféra a blízky kontakt publika so zápasníkmi“ Povedal spoluroganizátor Tomáš Drábik. ako Marek Herda poznamenal, „taký obývačkový systém“.

Zápasy ako vždy budú „šťavnaté“ a oku lahodiace pre diváka.

Zápas ťažkých váh v MMA býva vždy okorenením podujatia. Lákadlom bude zápas zatiaľ neporazeného v tejto organizácii Mareka Biháryho alias Citróna, ktorý šliape vo svojom veku priam neuveriteľne. V piatok 3.9.2021 by sa mal predstaviť divákom i vyzývateľ Citróna a po zápase sa uskutoční tzv. Staredown medzi vyzývateľom a Bihárym.

Ťažkú váhu uvidíme i v boxe medzi Novákom a Vyletelom. Predpokladáme „boxerskú bitku“, ktorá uspokojí i náročného diváka.

Na scénu sa vracia v roli boxera aj spoluorganizátor Tomáš Drábik, ktorého sme videli aj v Oktagone. Jeho súperom bude skvelý boxer Almásy zo Zvolena, ktorý sa bude chcieť na Drábika vytiahnuť. Víťaz môže byť však len 1.

V sobotnom zápase uvidíme Armena Hakobyana, zápasníka OFA Bratislava, so skóre 5-0-0, ktorý si bude chcieť zlepšiť svoje skóre a ísť do profi MMA kolotoča. Jeho súper Marek Nosáľ z Raslavíc však urobí všetko preto, aby spravil v Bratislave senzáciu a ukoristil si slávu pre seba.

Prestrelka sa očakáva medzi Gurtlerom a Celkom v thajskom boxe. Celko posledný zápas na TFN prehral v nádhernom zápase, takže tentokrát si bude chcieť napraviť chuť.

V ženskom zápase uvidíme Lauru Salajovú s legendárneho Fire Gymu BB a proti nej nastúpi Elina Tauber z King Gym Bratislava, tentokrát v thajskom boxe. Elina má pozitívne skóre a táto multifunkčná bojovníčka (na TFN Talents Boj o Bratislavu sa už ukázala v MMA, v K1 …) si bude chcieť pripísať víťazstvo aj v thajskom boxe. Uvidíme ako si poradí so Salajovou, ktorá príde určite špičkovo pripravená.

predaj lístkov 

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/boj-o-bratislavu-tfn-talents-doublestar-sport-bar-sancova-112-811-04-bratislava/

 

Facebook:   https://www.facebook.com/Titanfn/

Instagram:  https://www.instagram.com/titanfightnight/

Youtube:     https://www.youtube.com/watch?v=iubT_f5vltI

Web:             www.titanfightnight.sk 

 

Kategórie
AKTUALITYTITAN FIGHT NIGHT 2017

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY