T.J. Dillashaw plánuje vyzvať Maxa Hollowaya

Dillashaw má pred sebou zápas proti Henrymu Cejudovi za titul v najľahšej váhovej kategórií, no šampión bantamovej váhovej kategórie, už teraz plánuje vyzvať držiteľa opasku v pérovej váhovej kategórií Maxa Hollowaya.

zdroj – google

“Prejsť do 66-ky? Samozrejme, ja by som to urobil.” povedal Dillashaw počas živého vysielania na Instagrame. “Chcel by som to urobiť. Som profesionál. Ťažko trénujem. Spravil som 57 kg, je to zložitý proces sám o sebe, pretože musíte spraviť všetko správne. Pobiť sa v 66-ke je to isté. Tiež bude treba spraviť veľa práce.”

“Teraz doslova milujem jedlo, pretože si nemôžem dovoliť jesť veľa, ale ak by som prešiel do 66-ky, znenávidel by som to, lebo by som musel celé dni iba jesť, no napriek tomu by som to s radosťou spravil.”

“Všetci chcú, aby som prešiel do pérovej váhy a pobil sa s Maxom. Ja by som to chcel urobiť. Ale všetko má svoj čas. Najprv musím zdolať Cejuda, a Max môže byť ďalší. Môžem byť prvý, kto získa tri šampiónske opasky.”

Dva týždne pred zápasom s Cejudom, T.J. tvrdí, že zhadzovanie váhy ide podľa plánu.

“S váhou je všetko v poriadku. Dokonca, som predbehol plán. Neviem sa dočkať zápasu.”

Pripomeňme si, že boj za titul šampióna vo flyweight (mušia váha, do 57kg) medzi Henrym Cejudom a T.J. Dillashavom, je hlavným ťahákom podujatia UFC Fight Night 143, ktoré sa bude konať 19. Januára v Brooklyne.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Podpor svojho fightera: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY