Slovenská MMA komunita má prvý autonómny GYM 

Slovenská MMA komunita má prvý autonómny GYM 

Slovenská MMA komunita má prvý autonómny GYM 

 

Bratislava má prvý plne autonómny MMA GYM určený pre súkromné tréningy jednotlivcov a malých skupín. V mestskej časti Ružinov vznikol jedinečný koncept pre ľudí, ktorí majú blízko k bojovým športom. Gym nesie názov CORENER a do jeho priestorov sa dostane iba ten, kto si vopred objedná svoj termín prostredníctvom rezervácie. 

CORENER GYM disponuje vybavením od značiek PROFIGHTERS a POWERGEARS. Okrem komfortného zázemia tak má každý, kto si priestor prenajme, k dispozícii novú MMA klietku, kvalitné boxovacie mechy, zápasnícku stenu, aj zónu pre funkčný tréning. Nakoľko ide o bezkontaktný a autonómny koncept, do priestorov sa vstupuje po použití vstupného kódu, ktorý prevádzkovateľ klientovi odošle po rezervácii. Bežne je na tréning vyhradených 120 minút pre jednotlivca alebo malú skupinu do šesť ľudí. CORENER GYM si dal za cieľ byť zároveň najčistejším priestorom pre tréning, preto po každej návšteve nasleduje upratovanie celého gymu. CORENER GYM ponúka okrem prenájmu celého priestoru pre tréning v súkromí, aj súkromné a skupinové tréningy pre deti s Adrianom Bartlom a pre dospelých s Robom Pukačom, známymi fightermi z organizácií OKTAGON a RFA. 

INSTAGRAM : @FIGHTPORTAL.EU

FACEBOOK : FIGHT PORTAL 

WEB : WWW.FIGHTPORTAL.EU

YOUTUBE : FIGHTPORTAL EU

 

TEXT AJ FOTOGRAFIE SÚ SÚČASŤOU A MAJETKOM FIGHT PORTAL MAGAZÍNU, A JE ZÁROVEŇ REDAKČNÝM OBSAHOM. PRI POUŽITÍ MÉDIÍ VO SVOJ PROSPECH, JE POTREBNÉ UDÁVAŤ ZDROJ.

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY