Slovenská amatérska MMA Liga MAMMAL výsledky

Slovenská amatérska MMA Liga MAMMAL výsledky

Slovenská amatérska MMA Liga MAMMAL výsledky

 

 

Deti: 2×2 min

 

Alex Koky ( Pit Gym Levoča )                 vs    Michal Kožuch( Fight Club Kenkyo Poprad )

Koky – LOST POINTS / 2 BODY                     Kožuch – WIN POINTS / 4 BODY

 

 

Alexander Gažik ( Fight Club Kenkyo Poprad )  vs Kristian Adamek ( MMA Team Slovakia Michalovce )

 

Gažik – WIN POINTS / 4 BODY                         Adamek – LOST POINTS / 2 BODY

 

 

Kadeti: 3×2 min

 

52 kg Milan  Varinský ( Fire Gym BB )                 vs Dominik Polák ( LCC Trenčín )

Varinský – LOST POINTS / 2 BODY                       Polák – WIN POINTS / 4 BODY

 

61 kg Šimon Klein (SAI Martin )                         vs Pavol Jaseňak  ( Fight Club Kenkyo Poprad )

 

Jaseňak – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                  Klein – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:43/

 

 

67 kg Adam Kopas ( Gladiators Team Gym PE ) – Aďo Valigura (Fight ClubKenkyo)

Kopas – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:14/   Valigura – LOSTKO/TKO/SUB 1 BOD

 

65 kg Adam Kompas ( Gladiators Team Gym PE ) vs   Luciano Žubori ( Wolf Fight Club )

Kompas – LOST POINTS / 2BODY                            Žubori – WIN POINTS / 4 BODY

 

Juniori: 3×3 min

 

Martin Zachar ( SAI Martin ) – Martin Sliva ( Chaos BA )

Zachar – WIN BY KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:19/ Sliva – LOST BY KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Alex Varga ( Combat Club RS )                vs Tomáš Vojtela ( Tomáš Bilisish Martial Arts Academy )

Varga – WIN POINTS / 4 BODY                 Vojtela – LOST POINTS / 2 BODY

 

Szándor Polik ( Budapest Top Team )        vs Lacza Ábel  (Hegyvidék Harcosai Kűzdősport Akadémia Se)

Polik – WIN BY KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 1:24/   Ábel – LOST BY KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Alex Šurik ( MMA Team Slovakia Michalovce )  vs Michal Hatala ( Fire Gym BB )

Šurik – WIN POINTS / 4 BODY                      Hatala – LOST POINTS / 2BODY

 

 

Muži: 3×3 min

 

65,8 kgAlojz Časta ( Kickbox Fightclub Sparta, Nitra ) vs Nino Ondriš (Free Fight Club Detva, Grappling Sásová Banská Bystrica

Časta – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                  Ondriš – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 2:10/

 

 

65,8 kg Arnol Nagy ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Mehmden ben Merien ( Van Buell Sports Holland )

( Nagy priradiť body do 65,8 kg a Merien 70 kg )

Nagy  – WIN POINTS / 4 BODY                      Merien  – LOST POINTS / 2BODY

 

 

70,3 kg Szabolcs Hajdu ( Budapest Top Team )      vs     Miroslav Holota ( Fire Gym BB )

Hajdu – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:50/   Holota – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

70,3 kg Mário Mango ( Chaos Bratislava )        vs       Daniel Konyári ( Wolf Fight Club Komárno )

Mango – LOST POINTS / 2BODY                             Konyári  – WIN POINTS / 4 BODY

 

 

 

 

77,1 kg Tomáš Ondriš ( Free Fight Detva )                      vs  Juraj Šuraba ( Kickbox FightClub Sparta, Nitra )

Ondriš – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:22/       Šuraba – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

77,1 kg Richard Matúš ( Chaos Ba )                               vs Filip Kosa ( WPG Žilina )

Matúš – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                 Kosa – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO 1:11/

 

77,1 kg Tomáš Pittner ( WPG Žilina )                                vs Dénes Akos (Növényi sport akadémia Sopron )

Pittner – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /SUB 1:41/       Akos –  LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

77,1 kg Tomáš Szabo ( Hanuman Gym BA )                   vs  Patrik Berka ( Zápasnícky klub Corgoň Nitra )

Szabo – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 2:07/        Berka – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

84 kg Alesio Daniš ( Gladiators Team Gym PE )           vs Július Kurinec ( Chaos BA )

Daniš – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD                       Kurinec – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV  /TKO

 

 

93 kg Lájoš Pap ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Matej Gažo ( Dragon Club Trnava )

Pap  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 0:53/ 3 kolo        Gažo – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

93 kg Dávdi Czibulka ( Wolf Fight Club Komárno ) vs Jakub Kontina (Dragon Club Trnava )

Czibulka WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO. 1:40/ 1 kolo    Kontina – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

 

Ženy: 3×3 min

 

Odor Lily ( Hungary )                                          vs  Lizzy Caroline ( Van Buell Sports, Netherland )

Lily – WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /SUB 2:18/  Caroline – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

 

Ženy: 3×2 min

 

Odor Lily ( Hungary )                             vs  Laura Salajová ( Firegym BB )

Lily – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Salajová WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /TKO 1:59/

 

 

 

 

 

 

 

 

Boj o Šampióna Slovenska

 

DETI:

60 kg Jaroslav Peško ( Fight Club Kenkyo Poprad ) vs Jakub Cverčko ( MMA Team Slovakia Michalovce )

Peško  – WIN POINTS / 4 BODY                        Cverčko – LOST POINTS / 2BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Jaroslav Peško Fight Club Kenkyo Poprad bez opaskový v kategórii deti vo váhovej kategórii 60 kg

 

Gregor Mitro, MMA Team Slovakia Michalovce

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Gregor Mitro, MMA Team Slovakia Michalovce  bez opaskový v kategórii deti vo váhovej kategórii  kg

 

 

 

 

KADETI

57 kg Adam Januš ( Chaos Bratislava )          vs      Matúš Puskailer ( Easy Gym Ružomberok )

Januš  – WIN POINTS / 4 BODY                             Puskailer – LOST POINTS / 2BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Adam Januš Chaos Bratislava  bez opaskový  v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 57 kg

 

 

63 kg Michal Kopas ( WPG Žilina )                      vs Dominik Toporcer ( Pit Gym Levoča )

Kopas  – WIN POINTS / 4 BODY                      Toporcer – LOST POINTS / 2BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Michal Kopas Wolf Pride Gym Žilina s titulovým opaskom v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 63 kg

 

72 kg Filip Koky ( Pit Gym Levoča )       vs Dávid Važan ( MMA Colloseum Martin )

Koky WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:20/ 4 kolo   Važan– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Michal Kopas Pit Gym Levoča bez opaskový v kategórii kadeti vo váhovej kategórii 72 kg

 

JUNIORI

60 kg Martin Spevár ( MMA Colloseum Martin )  vs Adam Lehmden ( Gladiators Team Gym Partizánske )

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Martin Spevár MMA Colloseum Martin  bez opaskový  v kategórii juniori vo váhovej kategórii 60 kg

 

 

67 kg Mark Biháry ( MMA Modra )                    vs Mário Brezovský ( WPG Žilina )

Biháry– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Brezovský  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:29/ 1 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii juniori vo váhovej kategórii 67 kg sa stal Mário Brezovský  Wolf Pride Gym Žilina s titulovým opaskom

 

71 kg Jakub Hájnik ( WPG Žilina )             vs Kevin Čonka ( Pit Gym Levoča )

Hájnik WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:36/ 1 kolo   Čonka – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Jakub Hájnik  WPG Žliina bez opaskový v kategórii juniori vo váhovej kategórii 71 kg

 

75 kg Adam Krajčovič ( SFG Trnava ) vs Benjamín  Jarjabek ( Budapest Top Team )

Krajčovič– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD             Jarjabek  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 2:36/ 2 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Benjamín Jarjabek Budapest Top Team bez opaskový v kategórii juniorivo váhovej kategórii 75 kg

 

81 kg Daniel Gemeiner (                    vs Adrián Laš ( ZAO MMA Prešov )

Gemeiner– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD             Laš  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 1:55/ 2 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020

sa stal Adrián Laš ZAO MMA Team Prešov bez opaskový v kategórii juniori vo váhovej kategórii 81 kg

 

 

 

 

MUŽI

61,2 kg Roman Slíž (( Kickbox Fightclub Sparta, Nitra ) vs Martin Lehotský ( Chaos Bratislava )

Lehotský – LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Slíž  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /Sub. 1:57/ 2 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 61,2 kg sa stal Roman Slíž   Kickbox Fightclub Sparta, Nitra

 

65,8 kg Nikolas Žilinec ( Chaos Bratislava )   vs Ľubomír Račák ( Fighting Academy Veľký Krtíš )

Žilinec  – LOST POINTS / 2 BODY                      Račák– WIN POINTS / 4BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 65,8 kg sa stal Ľubomír Račák Fighting Academy Veľký Krtíš s titulovým opaskom

 

70,3 kg Marcel Šimo ( Chaos Bratislava )  vs István Martonicz ( Budapest Top Team )

Šimo– WIN POINTS / 4BODY                       Martonicz  – LOST POINTS / 2 BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 70,3 kg sa stal Marcel Šimo Chaos Bratislava s titulovým opaskom

 

77,1 kg Roman Mrenka (WPG Žilina ) vs Kevin Mihálik ( Chaos Bratislava )

Mrenka  – LOST POINTS / 2 BODY          Mihálik– WIN POINTS / 4BODY

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 77,1 kg sa stal Kevin Mihálik Chaos Bratislava s titulovým opaskom

 

84 kg Ernest Matúš ( Chaos Bratislava ) vs Ivo Vadkerti ( Tomas Bilishis Martial Arts Nové Zámky )

Matúš– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Vadkerti  WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /KO. 2:12/ 3 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 84  kg sa stal Ivo Vadkerti   Tomas Bilishis Martial Arts Nové Zámky s titulovým opaskom

 

93 kg Juraj Figura ( Kenkyo Fight Club Poprad ) vs Roman Hulla ( MMA Colloseum Martin )

Figura– LOST KO/TKO/SUB 1 BOD            Hulla WIN KO/TKO/SUB 5 BODOV /KO. 0:45/ 1 kolo

Šampión Slovenskej republiky Slovenskej Amatérskej MMA Ligy pre rok 2019/2020 v kategórii muži vo váhovej kategórii 93 kg sa stal Roman Hulla  MMA Colloseum Martin s titulovým opaskom

 

 

 

 

 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

  • Marketing bojových športov preberajú ženy

    Marketing bojových športov preberajú ženy… Žilinčanka Nina Sedlaková je úspešnou ženou vo svete marketingu už niekoľko rokov. Začala už ako mladé dievča, keď sa vrátila domov zo zahraničia. Ako prvá...
  • Ivan Buchinger mieri do Oktagonu

    Zdroj: Ivan Buchinger osobný zdroj   Ivan Buchinger mieri do Oktagonu !!!  Informácie už čoskoro   Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach...
  • MAMMAL Pittner vs Akos

    Zdroj: MAMMAL TV     Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach : Instagram : @fightportal.eu Facebook : FIGHT Portal  Web : www.fightportal.eu Youtube : fightportal EU...
  • Rytmus vyspovedal Lajoša Kleina

    Zdroj: Youtube, Donfantastickypes     Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach : Instagram : @fightportal.eu Facebook : FIGHT Portal  Web : www.fightportal.eu Youtube : fightportal EU...