Simply The Best 18

Cez víkend sme mali tú česť zúčastniť sa na ďalšom príjemnom evente Simply The Best 18...

16.8.2018 sa rozburácala vypredaná Aréna Poprad pod tlakom fanúšikov galavečera Simply The Best 18. Nadupanú štartovku si určite užili rovnako ako my a naozaj sa bolo na čo pozerať. Aj napriek tomu, že hlavným lákadlom bol známy fighter Tomáš Možný, ktorého zápas sa na poslednú chvíľu musel zrušiť, kvôli Tomášovemu zraneniu, diváci si event užili tak ako sa patrí a vytvorili neuveriteľnú atmosféru.

Za zmienku určite stojí zápas Michal Gazdík vs. Denis Farkaš, ktorý bol vypísaný na 3×3 min. podľa pravidiel K1, kde Farkaš predviedol skvelý výkon, inkasoval víťaztvo a to krásnym KO.

zdroj: www.fightportal.eu, Simply The Best 18, Lukáš Body

Farkaš chvíľku po zápase exkluzívne pre FightPortal :

Denis ako hodnotíš zápas a svojho súpera?

,, Svoj zápas hodnotím úplne super, podarilo sa mi to, čo som chcel. V prvom kole iba ľahké ťukanie, nech si súpera “prečítam” , v druhom troška pritvrdiť a v treťom vypnúť. S výsledkom zápasu som veľmi spokojný, povedal by som, že všetko prebiehalo tak ako malo a ako som si naplánoval. Ja to prehier ako taký predzápas, pretože 24.4. ma čaká ďaľší dôležitý zápas v Moldavií, takže aj príprava bola zameraná skôr na zápas tam, ale toto bolo také príjemné spestrenie.”

zdroj : www.fightportal.eu

 

Samozrejme nesmieme zabudnúť spomenúť zápas o SLOVENSKÝ TITUL WKN ! V zápase proti sebe nastúpili talentovaní borci a to Erik Matejovský vs. Jozef Kolodzej vo váhovej kategórií 81 kg a rovnako ako Farkašov zápas aj tento bol vypísaný na 3×3 min. podľa pravidiel K1. Diváci si tak mohli naplno vychutnať domáceho borca, pretože zápas skončil výhrou v jeho prospech a Erik sa mohol tešiť z opasku slovenskej organizácie WKN.

zdroj: www.fightportal.eu, Simply The Best 18, Lukáš Body

Hala sa rozburácala aj pri nástupe domáceho borca Samuela Hadzimu, ktorému v ringu konkuroval Tarik Mahilon. Táto kombinácia fighterov bola veľmi zaujímavá a zápas bol pre diváka určite lákadlom, keďže sa jednalo o INTERNACIONÁLNY TITUL WKN. Vypísaný bol vo váhovej kategórií 64,4 kg, podľa pravidiel K1 na 3×3 min. Obecenstvo sa radovalo spolu so Samuelom, ktorý svojim víťazstvom získal opasok a pripísal si na konto výhru.

zdroj: www.fightportal.eu, Simply The Best 18, Lukáš Body

Nesporne najočakávanejší zápas bol hlavný zápas večera o TITUL MAJSTRA SVETA WKN. V tomto zápase proti sebe nastúpili rodák z Prievidze, teraz pôsobiaci v Prahe Vladimír Idrányi a proti nemu sa postavil Dylan Colin. Váha v tomto zápase bola dohodnutá na 79,4 kg a zápas bol vypísaný na 5x3min. podľa pravidiel K1.  Aj keď Idrányi mal za sebov veľkú podporu obecenstva a výhodu domácej pôdy, svoj zápas bohužiaľ prehral, no napriek tomu predviedol pekný výkon.

zdroj: www.fightportal.eu, Simply The Best 18, Lukáš Body

 

Kategórie
Simply The Best 18

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY