SIMON MICHALEK – ROZHOVOR

Malačan s obrovskou základňu fanúšikov Simon Michalek sa predstaví už túto nedeľu na PCF 20 LEGENDARY ...

1. Ahoj Simon. Najbližšie sa predstavíš na podujatí PCF 20 už túto nedeľu v Poprade, kde sa postavíš proti známemu Danielovi Brunclíkovi. Si na neho pripravený ?

,, Áno Daniel Brunclík je talentovaný, no myslím si, že moja príprava bola svedomitá a som na neho ako na súpera pripravený kvalitne.”

2. Kde si sa pripravoval na tento zápas a s kým? Máš niekoho s kým rád trénuješ?

,, Moja príprava na tento zápas prebieha  v OFA, čo je momentálne môj domovský gym, postoj trénujem v Alfa Boxing Klube v Malackách pod vedením trénerov Jánom Brandejsom a Davidom Michalkom. Veľmi ma začal baviť wrestling pod vedením Romana Kollára a práca na stene, kde som mal dosť veľké medzery a je vidno u mňa obrovský progres, to ma na tom baví, že vidím ako napredujem a stále sa učím nové a nové techniky.”

zdroj: súkromný archív Simon Michalek

3. Ako vznikla spolupráca s organizáciou Pit Cage Fighting?

,, Pod touto organizáciou nezápasím prvýkrát. Už som mal zápas pod PCF, to som ale pôsobil pod gymom FIGHT Division Malacky a môj súper bol  Mohamad Ali Bessassi. Tam sa mi podarilo vyhrať v prvom kole na guillotine choke. ”

4. Aké sú tvoje plány v MMA?

,, Teraz zápasím vo váhe 84kg, ešte teraz mám jeden zápas v +93kg, no chcel by som postupne prejsť až do 77kg. Uvidíme.”

5. Plánuješ do budúcna ešte zápasiť pod hlavičkou PCF?

,, Ja si nevyberám zápasy ! Neplánujem si ich, ak mi príde dobrá ponuka, tak ju prijmem. Nikdy som sa nebránil zápasom a je mi jedno pod akou organizáciou to bude.”

 

zdroj: Pit Cage Fighting

 

6. Je na Slovenskej scéne niekto s kým by si sa chcel v klietke stretnúť?

,, Ako som vravel, záleží v akej váhe sa budem nachádzať. A aj keď mám vytypovaných nejakých súperov, tak sa v prvom rade zameriavam na seba a na svoj progres až potom môžu prísť nejak súperi.”

7. Čo by si chcel odkázať mladým ľuďom, fanúšikom a čitateľom FIGHT Portal magazínu?

,, Športujte!! Nebehajte po vonku a nerobte hlúposti :-). Pekný deň”

 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

 

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. mája 2019
  Leszek Jaremkovski v Gladiators Team Gym
 • 16. mája 2019
  Želania fanúšikov boli vypočuté a v klietke OKTAGONu sa stretnú dvaja velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOROČIA je zápas dvoch legiend MMA, ale hlavne neopakovateľná športová udalosť.
 • 16. mája 2019
  Po veľmi úspešnom galavečeri v Zlíne nás v sobotu čaká ďalšie pokračovanie Octagon Fight Club tentokrát s poradovým číslom IV...
 • 13. mája 2019
  Ďaľšie kolo UFC je za nami a my Vám prinášame oficiálne výsledky ...
 • 9. mája 2019
  MAMMAL 8 FINÁLOVÉ DVOJICE, NEW CHAMPIONS ARE HERE
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Linh Le Sy – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš v prvom rade ti ďakujeme, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor…   Ako si sa dostal do Oktagonu? ,, Ahojte. Poprvé jsem pod Oktagonem...
 • Daniel Bruno Brunclík – ROZHOVOR

  Ahoj Daniel, V prvom rade by sme sa chceli v mene Fight Portal poďakovať, že si si našiel čas a poskytol nám rozhovor.   1.Patríš medzi bojovníkov, ktorých na scéne netreba predstavovať,...
 • Milan Kratochvíla – ROZHOVOR

  ,,Som Milan Kratochvíla zápasník K1, majster sveta a Slovenska v organizácii WKN trénujem v Bratislavskej boxerni.“ Pamätáš si svoj prvý tréning? ,,Jasné pamätám prvý tréning, bol tréning MMA u Kamila Cibinského...
 • Tomáš Bolo – Rozhovor

  Ahoj Tomáš na domácej scéne si známe meno a verejnosť ťa pozná najmä z reality show Oktagon Výzva. Ako odstupom času vnímaš túto životnú skúsenosť ? ,, Ahojte tak...