Poznáme šampióna MAMMAL ligy

Historickým šampiónom o opasok amatérskej ligy MAMMAL 6 v Komárne sa stal mladý zverenec Tomáša Bola z Wolf Pride Gymu v Žiline a je ním Michal Kopas.

 

zdroj : Fightpportal.eu

 

Michal Kopas sa stretol s Adamom Lehmdenom z Gladiators Team Gym ( Partizánske ). Bolo to ich druhé stretnutie na lige a víťaznú šnúru 6 zápasov bez prehry predĺžil Michal Kopas.

Tentokrát to však bola 3 kolová bitka, ktorá nakoniec bodovým rozhodnutím skončila jednomyselným vyhlásením víťazstva práve mladého borca zo Žiliny.

Mladí zápasníci mali tentokrát aj nástupovky, tak si to užili, ako na riadnom galavečeri bojových športov.

 

Odhliadnúc od toho, Mammal 6 bol výborne zorganizovaný, kde vládla perfektná atmosféra. Hlavne diváci z Chaos Gym Bratislava, narobili “randál”.

Je treba spomenúť, že vo Wolf Fight Clube Komárne, ktorý vedie Peter Farkaš, mali zápasníci vynikajúce podmienky.

Podujatie prišiel podporiť primátor mesta Komárno Mgr. Béla Keszegh, prišli známi zápasníci ako Gábor Borároš, Ludovít Klein a Ivan Buchinger.

zdroj : fightportal.eu

 

 

Zdroj: Fightportal.eu  Na fotografii zľava do prava, Marek Herda, zakladateľ Mammal, Ivan Buchinger, šampión M1 Global, šampión XFN, Peter Obert, zakladateľ Mammal, Ľudovít Klein špičkový zápasník Spartacus Fight Gym

 

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY
Jeden komentár
 • MAMMAL 8 FINÁLOVÉ DVOJICE  – FIGHTPORTAL
  9 mája 2019 at 12:19
  ZANECHAŤ KOMENTÁR

  […] Tento zápas o titul vo váhovej kategórii 57 kg sa uskutočnil v Komárne,Víťazom tohto duelu sa stal Michal Kopas po 3 kolovej bitke, ktorú nad Adamom Lehmdenom nakoniec vyhral na body. Viac čítaj tu […]

 • ZANECHAŤ KOMENTÁR

  *

  *

  NAJNOVŠIE ČLÁNKY
  REKLAMA
  LÍSTKY V PREDAJI

  PODOBNÉ ČLÁNKY