Prvé mená na TFN Talents, Boj o Bratislavu

Prvé mená na TFN Talents, Boj o Bratislavu, 8.8.2020 v DoubleStarSportBar

Tak ako sme písali naposledy na Slovensku pribudol nový projekt TFN Talents z dielne organizácie Titan Fight Night, TFN v spojení  s tradičným turnajom Boj o Bratislavu sa máme na čo tešiť.

Čaká nás 12 zápasov v rôznych štýloch. Tento krát to budú zápasy v klietke v štýloch MMA, box, K1, thajskom boxe. Podľa našich informácií na štartovke by mali byť 2 ženské zápasy, ktoré sú vždy obohatením podujatia.

Lákadlom bude určite Kristián Nguyen ( Chaos Gym BA ), ktorý tento krát vyskúša pravidlá MMA, uvidíme, ako bude tomu “postojárovi” chutiť MMA. Nguyen je bývalý slovenský reprezentant  v boxe. 3 x sa stal vicemajstrom Slovenska v boxe, 2 x bronzový, vlastnil i titul WKN. Nguyonovi patrí i čierny opasok v takekwondo, takže je dostatočne flexibilný presedlať i na MMA s vynikajúcimi kvalitami v postoji.

Ďaľším známym bratislavským zápasníkom je Ľuboš Tiefenbach, reprezentujúci TFN Gym. Tiefenbacha môžeme nazvať fenoménom na “slovenskom MMA  Trhu”, keďže vo svojich 46 rokoch zápasí na vysokej úrovni. Tiefenbach si svojich súperov nevyberá a je postrachom mladých i starých bojovníkov. Vie potrápiť naozaj každého na amatérskej scéne. MMA začal len v roku 2018, ale už má na konte 12 zápasov ! Tiefenbach je 1 x majster Slovenska v zápasení, 3 x druhý na majstrostvách Československa, 2 x tretie miesto na majstrovstvách Slovenska, 5 miesto na policajných majstrostvách Európy v Moskve a 4 miesto v Čechách.

Z dôvodu opatrení v dôsledku COVID19, rozhodnutie padlo na priestor športového baru na Trnavskom Mýte, Double Star Sport Bar. www.doublestarsportbar.sk

TFN Talents, Boj o Bratislavu sa uskutoční už 8.8.2020 a v dôsledku kapacity si zabezpeč lístky už v predstihu. Promotér Marek Herda a Tomáš Drábik prirpavili určite “štavnaté zápasy” oku lahodiace pre diváka. Postupne Vás budeme informovať o tomto projekte.

Lístky a VIP stoly môžete zakúpiť na toto podujatie tu:

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/boj-o-bratislavu-tfn-talents-2020-08-08/

 

Linky:

www.titanfightnight.sk

https://www.youtube.com/channel/UC6NkMQeADpUotx5p5pdCotg

https://www.instagram.com/titanfightnight/

https://www.facebook.com/Titanfn

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

 

Youtube : fightportal EU

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY