PROJEKT Y – OKTAGON

Po úspešnom PROJEKTE X, sa organizátori OKTAGON-u rozhodli začrieť aj do vôd ženského MMA ...

Ako sám Pavol Neruda uviedol na tlačovej konferencií, on sám sa radí medzi obrovských fanúšikov ženského MMA. A tu vznikla aj inšpirácia pre nový projekt, ktorý bude niesť názov PROJEKT Y.

Po úspešnom PROJEKTE X, kde sa predstavili dve výrazné osobnosti businessman Peter Benko a barber Lucky Royal, sa tento rok môžeme tešiť na obdobnú show. Akurát, že namiesto vysekaných chlapov, sa tentokrát budeme pozerať na štvoricu navonok krehkých dám.

Ako sme spomínali, tento projekt bude v čisto ženskom obsadení a dievčatá čaká cesta plná drsných mesiacov v gyme, poriadnej driny a odriekania. Po tlačovej konferencií už sú nám všetky mená dievčat známe.

zdroj : OKTAGON MMA

Lievikom castingových kôl prešli len tie najvýraznejšie a najlepšie. Za Českú republiku v show uvidíme Ivanu Haškovú a Kateřinu Klinderovú. Na druhej strane sa nám predstavia dve krásne Slovenky Eva Borodáčová a Petra Batthyany. Ešte pred tým ako ich uvidíme vo veľkolepom finálovom zápase, budú musieť dievčatá absolvovať takzvané semifinálové bitky pred tisíckami divákov. Zvládnu tento nápor ?

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY