Opasok S.M.T.A. ligy

PETER ŠTANGA – ROZHOVOR

Všetko čo som chcela vedieť o Peťovi Štangovi. Áno, pýtala som sa aj na sex...

Myslíš že existuje tajná ingrediencia ktorú potrebuje každý fighter na to, aby bol úspešný?

,,Psychika. Zvyšok tajných ingrediencií zostane tajnými. Preto sú predsa tajné.” (smiech)

Ako vieš spojiť tréningy so školou a študentským životom?

,,Pre mňa sú prvoradé tréningy, ale popri škole to nie je jednoduché. Chcel by som trénovať dvojfázovo, ale to nie je vždy možné, tento rok dokonca ešte aj maturujem. Trošku som začal robiť aj lapára, takže najťažšie je to asi z časového hľadiska.”

Čo tvoje úspechy, čo všetko si vyhral? 

,,Môj najväčší úspech je opasok S.M.T.A. ligy. Vyhral som 8 zápasov z 8.”

Ktorý zápas je tvoja srdcovka?

,,Každý jeden zápas bol pre mňa niečím výnimočný a zároveň dobrou skúsenosťou, aj keď je pravda, že najradšej spomínam na zápas o opasok S.M.T.A. ligy.”

Hahaa, moja obľúbená kategória! (sme pri fighterských poverách) Si poverčivý?  Čo ty a fighterská povera 3 x 3 v ringu 3 x 3 v posteli?

,,Nie som poverčivý, ale som otvorený všetkým možnostiam “(smiech)

Robíš pred zápasom niečo špeciálne, máš nejaký rituál?

,,Špeciálne nie, ale vždy pred zápasom sa s trénerom smejeme a robíme si srandu jeden z druhého. Také malé trash talky, to je náš rituál.”

Čo je pre teba prioritou, aké sú tvoje ciele?

,,Priorita je stále sa zlepšovať, pracovať na sebe a milovať naďalej svoj život tak, ako ho milujem. Nezamýšľam sa nad cieľmi. Užívam si cestu fightera a beriem si všetko čo mi ponúka. Ciele prídu samé.”

Pripravuješ sa aj mimo Slovenska?

,,Áno, bol som v Thajsku a tento rok možno pôjdem tiež. Milujem thaibox a páči sa mi krajina je to dokonalé prostredie.”

Kde ťa uvidíme najbližšie?

,,Najbližšie budem mať zápas na gala večery 19.10. v Zlíne a potom 27.10. na TFN vol.5 v Partizánskom.”

Super, ďakujeme za tvoj čas a parádny rozhovor.

,,Aj ja ďakujem. A chcel by som poďakovať aj môjmu trénerovi Miťovi Mendelovi, teamu, rodine, priateľom ktorý ma podporujú a sponzorom nášho teamu.  Ďakujem. ”

A ja som ku koncu rozhovoru zistila, že tajná ingrediencia úspešného fightera je to, že miluje.

 

 

Lístky na TITAN FIGHT NIGHT si môžeš zakúpiť TU

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...