PETER KASAN – ROZHOVOR

Už túto sobotu sa v Rabči uskutoční legendárna NOC BOJOV. My sme pre Vás vyspovedali usporiadateľa Petra Kasana ...

Dobrý deň pán Kasan, na začiatok rozhovoru sa našim čitateľom predstavte, kto ste čomu sa venujete…. ?

,, Odkiaľ začať:) Som majiteľ súkromnej bezpečnostnej agentúry, pracujeme v rámci celej SR takže dá to zabrať. Okrem toho sa starám o Fitnescentrum Cross gym 365, ktorého som zároveň aj majiteľ, ďalšia aktivita je internetový obchod Svet špiónov a v neposlednom rade aktívne pôsobím v slovenskej asociácii pretláčania rukou ako člen výkonného výboru.”

Ste organizátorom galavečera NOC BOJOV, ako vznikla myšlienka urobiť takýto gala a ako dlho už tento event robíte?

,, Ako vznikla myšlienka urobiť noc bojov? Oslovil ma kamarát ,dali sme hlavy dokopy a vznikol galavečer NOC BOJOV ,bolo to 9 rokov dozadu a stále ma to organizačne napĺňa.”

zdroj : súkromný archív – Peter Kasan

Ako dlho trvá príprava a kto všetko sa podieľa?

,, Vždy, keď organizujem aktuálny ročník už myslím na ďalší rok :). Intenzívne 6 mesiacov. Sme zohratý tým ,spoluorganizátor Ľubomír Jagnesak , manager Monika Janovičova, Grafik Šimon Katrenik a PR manager Juraj Tobola – celkom nám to hrá.”

Ktorý zápas bude podľa Vás najzaujímavejší pre divákov a na ktorý sa tešíte vy osobne najviac?

,, Najzaujímavejší zápas pre divákov? Veľmi ťažká otázka,zápasy som navaril tak aby si diváci nemali ísť kedy odskočiť na wc. Pre mňa bude určite top zápas nášho domáceho Tomáša Bakanca proti Košičanovi Gabrielovi Fuksovi. Pre Tomáša to bude prvý profi zápas podľa pravidiel UFC.”

Kde sa dajú kúpiť lístky na gala?

,, Lístky sa dajú kúpiť na ticketportal a samozrejme aj na mieste kde budú o pár € drahšie, takže odporúčam ticketportal 🙂. ”

zdroj: súkromný archív – Peter Kasan

Aká je Vaša predstava, čo sa týka galavečera do budúcnosti?

,, Našim cieľom je v prvom rade pomáhať a propagovať začínajúcich fighterov v rámci ligy KSL a dať tým najlepším šancu aby bojovali na Noci bojov a čo sa týka samotnej Noci Bojov cieľom je robiť to najlepšie ďalšie 10 ročie.”

Vráťme sa späť ku Vašej osobe. Čomu sa rád venujete v osobnom voľne?

,, Rad trénujem a po dlhšej odmlke opäť zvažujem pokračovať súťažne v armwrestlingu, mám rad extrémne športy, terénne autá, motorku trochu zanedbávam pre nabitý program. Najnovší koníček, ktorý má očaril je poľovníctvo.”

Aký je Váš názor na úroveň slovenského MMA a bojových športov?

,, Slovenské MMA urobilo za posledných pár rokov obrovské skoky dopredu a dúfam, že to takto bude pokračovať, máme čo dobiehať  napr. oproti Poľsku.”

Čo by ste chcel odkázať fanúšikom, čitateľom a mladým ľuďom?

,, Fanúšikom a mladým ľuďom? Hlavne sa nevzdávajte a tvrdohlavo si choďte za svojim cieľom, nepočúvajte hejterov – úspech sa 100% dostaví :).”

 

 

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Jakub Muller – Rozhovor

      Ahoj Jakub ty si na našej scéne meno, ktoré rezonuje a prevažná väčšina ľudí ťa pozná, no napriek tomu sa nám v krátkosti predstav a povedz nám o sebe niečo v skratke…...
 • Patrik Ďurík – ROZHOVOR

  1. Ahoj Patrik, ďakujeme, že si si našiel pár minút na rozhovor. Predstav sa v krátkosti našim čitateľom.  ,, Ahojte, volám sa Patrik Ďurík, mám 25 rokov (ešte par...
 • BoBesh Vojkůvka – ROZHOVOR

  Ahoj Bobesh prezraď nám ako dlho robíš cutmana? ,,Ahoj, cutmana dělám tři roky, teď začínám čtvrtý.” Ako si sa dostal k tejto profesií ? ,, Při sledování zahraničních turnajů, především...
 • Kristína Lindtnerová – ROZHOVOR

  V tomto článku Vám predstavíme Kristínu Lindtnerovú, ktorá bude mať titulový zápas WKN na gala Boj o Bratislavu v Zrkadlovom háji . S Kristínou, špičkovou bojovníčkou, sme spravili krátky rozhovor, pred...