OKTAGON VÝZVA 3

Po roku čakania a natáčania je tu ďalšia séria populárnej SHOW zo sveta zmiešaných bojových umení, OKTAGON VÝZVA.

Pre fanúšikov a nových divákov je predom sľúbená nová krv, príval emócií, nepredstaviteľná drina, stres, dramatické zápletky a hlavne veľkolepé finále, ktoré sa tento rok uskutoční na jubilejnom turnaji OKTAGON 10 v pražskej O2 Aréne.

OKTAGON Výzva pred dvoma rokmi odštartovala tuzemský ,MMA BOOM”, kedy širokej verejnosti v Českej republike aj na Slovensku poprvýkrát predstavila MMA z tak trochu iného pohľadu a vrhla na tento šport úplne iné svetlo. Hlavným cieľom bolo ukázať, že to nie je šport iba pre ,, agresívne indivídua”, ale športovcov, ktorí sú naplno oddaný tomu, čo robia a v živote to chcú niekde dotiahnuť.

Aj tentokrát uvidíme štyroch bojovníkov z Českej republiky a štyroch zo Slovenska. Pod vedením skúsených bojovníkov v pozícií trénerov pôjdu za jedným cieľom – stať sa šampiónom reality show OKTAGON Výzva a zaradiť sa medzi elitu domácej scény.

zdroj : OKTAGON MMA

Český tým:

Michal Konrád (4-3), 25 rokov, GYM: Gorrila MMA

Aziz Dauliatov (3-1), 23 rokov, GYM: Gorrila MMA

Tomáš Le Sy (3-0), 25 rokov, GYM: Jetsaam gym

Jakub Dohnal (2-0), GYM: Fight Club Brno

Slovenský tým:

Ronald Paradeiser (7-5), 21 rokov, GYM: OFA

Karol Ryšavý (5-1 am.), 25 rokov, GYM: Spartakus Fight Gym

Omar Ahmad (9-1 box, 1-1 MMA), 25 rokov, GYM: OFA

Ján Velič (2-2), 22 rokov, GYM: OFA

 

Trénerské tými budú z polovice podobné ako v minulom ročníku. Ten Slovenský povedie ostrieľané duo Ilja Škondrič a Attila Végh. V tom českom si trénerskou premiérou prejdu; nový šampión ťažkej váhy OKTAGONu – Michal Martínek a populárny bojovník Miloš       ,, Meloun” Petrášek.

Príbehy osmičky nových bojovníkov a ich ,,Cestu do O2 arény” môžete sledovať už 24.9. na obrazovkách O2 TV Sport a JOJ Plus. Celá séria následne vyvrcholí na finálovom turnaji OKTAGON 10 už 17.11. v Prahe.

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY