OKTAGON PRIMETIME – NOVÉ TVÁRE

Na tlačovej konferenicií, ktorá niesla názov OKTAGON PRIME TIME, odznel nie jeden zaujímavý zvrat. Nové tváre, nové projekty, nové výzvy ...

V prvom rade organizátori Pavol Neruda a Ondrej Novotný predstavil nové tváre, ktoré boli prekvapením pre nie jedného fanúšika bojových športov. Táto tlačová konferencia priniesla nie len prekvapenia, ale organizátori ukázali vysokú úroveň tlačovej konferencie a svetový štýl, ktorý sa na česko- slovenskej scéne tak ľahko nevidí. 

Poďme sa spoločne pozrieť na to čo nám tlačová konferencia organizácie priniesla. 

 

Ako prvá novinka, ktorá nastúpi do zápasu už v Ostrave na OKTAGON 11, je európsky šampión Jan JayJay Gottvald (8-2), reprezentujúci brnenský  Jetsaam gym. A kedže zápas je už za dverami, organizátori už poznajú aj súpera, ktorým je ostrieľaný borec z Brazílie Rodrigo Carlos (21-13). 

zdroj: OKTAGON MMA

 

Okrem tejto posily, sa vo vodách ľahkej váhy objaví aj miláčik publika Jaroslav Jartim (10-8), ktorý sa predstavil aj na evente pod hlavičkou prestížnej organizácie ONE FC. V rámci Ostravského eventu sa predstaví v zápase s talentovaným Karolom Ryšavým, ktorého fanúšikovia poznajú ako šampióna zo série show OKTAGON Výzva III

zdroj: OKTAGON MMA

 

 Tomáš Kvapil (5-1), označovaný za jedného z najtalentovanejších a najnadanejších bojovníkov na českej MMA scéne,rovnako dostal príležitosť ukázať a obhájiť tieto tvrdenia a tak odštartovať neuveriteľnú kariéru v organizácií.

zdroj: OKTAGON MMA

 

Ak si fanúšikom bojových športov a konkrétne OKTAGONu, je jasné, že v roku 2019 sa máš na čo tešiť a nebude to len tak hocičo. Viac informácií z tlačovej konferecie ti prinesieme už čoskoro na našom webe.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY