OKTAGON 14, Výzva bola vypočutá !

Výzva vypočutá ! Deák vs. Macek v Bratislave o TITUL ŠAMPIÓNA OKTAGONu ...

Organizácia OKTAGON MMA sa už v septembri vráti do najväčšej slovenskej arény. Zimný štadión Ondreja Nepelu zažije 14.9. titulovú bitku, vojna ouBratislavu, návrat legendy a veľkú show.

Po mesiacoch výziev a podpichovania sa Filip Macek dočkal. Šampión organizácie Fight Nights Global jeho výzvu prijal !

 

„Macek si svou šanci odpracoval a je dobře, ze mu ji Deák nakonec dává. Přesně v tuhle chvíli má tento zápas smysl pro oba dva a diváci se můžou těšit na neuvěřitelné, titulové česko-slovenské derby!“ komentuje novo vzniknutý zápas promotér Ondřej Novotný.

 

 

 

 

Filip Macek si túto veľkú šancu bez pochýb zaslúži. Je v životnej forme. Vyhral posledných 5 zápasov a všetky ukončil submisiou v prvých kolách. No a ak sa má niekto v OKTAGONe uchádzať o historicky prvý pás bantanovej divízie, tak nie je na scéne lepšieho adepta, než Tomáš Deák (19-9) . šampión svetovej úrovne, ktorý si v Oktagone už jedno víťazstvo pripísal, mementálne taktiež drží sériu piatich víťazstiev.

 

„Znamená to pre mňa určite veľa. Naviac sa vraciam po pauze, ktorú som mal kvôli zraneniu. Chcem sa vrátiť do zápasového tempa a hlavne do víťazného tempa. Filip je dobrý bojovník. A prečo práve on? Už dlhšiu dobu ma vyzýval, chce si so mnou pomerať sily a má tiež peknú šnúru víťazstiev, takže za mňa je to hlavný adept na titulový zápas. A kde inde by som si prial titulový zápas ako doma v Bratislave! Ale pozor, činy sú viac než reči… “ reaguje na zápas Tomáš Deák.

 

 

 

 

 

Bratislava sa môže okrem titulovej bitky tiež tešiť na BITKU O BRATISLAVU , ktorú pripravia rivalovia Robo Pukač a Samuel Pirát Krištofič. Nebude chýbať ani obľúbený Miloš ,,Meloun” Petrášek, ktorý bude chcieť odčiniť posledné dve nepríjemné porážky s Kimballem. No a jedným klinčekom večera bude pochopiteľne návrat legendy do klietky a jedného zo zakladateľov slovenského MMA – Ilja Škondriča.

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY