OKTAGON 11, hlavný zápas

Pirát vyzval šampióna Dávida Kozmu! ,,Nový kráľ weltru je tu!’’ odkazuje šampión OKTAGON Výzvy 2.
Po veľkolepom zakončení úspešného roku 2018 v pražskej O2 aréne sa OKTAGON MMA pozrie opäť do Ostravy. Tentokrát do Ostravar arény s kapacitou 9000 divákov! Ostrava hostila OKTAGON MMA v marci tohto roku, kedy sa lístky vypredali už niekoľko týždňov pred začatím turnaju.
Diváci sa majú na čo tešiť! Hlavný zápas bude totižto duel, kde bude Dávid Kozma obhajovať svoj titul vo welterovej váhe, ktorý získal v zápase s Gáborom Borárosom.
Kozma už dlhodobo patrí ku absolutnej československej špičke vo svojej váhe a v roku 2018 v piatych zápasoch nepocítil chuť prehry. Svoju dominanciu vo váhe do 77 kilogramov potvrdzuje aj jeho 12 víťazstiev v rade. Diváci sú pri jeho zápasoch zvyknutí na tradičné ukončenie pred limitom, či už obľúbeným ground and pound alebo submissiou. Vo svojich 34. doterajších profesionálnych zápasoch nazbieral až 20 takýchto ukončení.
U Piráta sme zvyknutí, že kde sa ukáže tak tam to vrie. Slovenský bojovník vzbudzuje u fanúšikov veľké emócie a tentokrát tomu nie je inak. Mieri o váhu nižšie a hneď vo svojom prvom zápase chce titulovú bitku s Kozmom. ,,Je mi jedno čo si o mne ľudia myslia. Chcem len veľké zápasy a preto vyzývam Dávida Kozmu. Ja som ten, ktorého žiadný Čech alebo Slovák ešte neporazil. Nový kráľ welteru je tu!’’ Už 16.3. v Ostravar aréne.

zdroj : OKTAGON MMA

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY