Nová éra OKTAGON MMA je tu!

Na prvý turnaj zo série OKTAGON Prime sa môžu fanúšikovia tešiť už 26. apríla v modernej Crow aréne v Košiciach.

OKTAGON Prime bude okrem klasických dejísk navštevovať aj iné mestá, a prinášať tak aj tamojším divákom tú najväčšiu show a najatraktivnejšie MMA zápasy. Príležitosť dostanú nielen mladé talenty, ale samozrejme aj známi bojovníci z OKTAGONu či z OKTAGON Výzvy.

zdroj: OKTAGON MMA

 

Pri aktuálnom zložení štartovky fanúšikovia rozhodne smútiť nemusia. Už teraz je jasné, že to bude stáť za to. Miestní sa môžu tešiť hlavne na svoje domáce hviezdy, akými sú talentovaný Jozef Wittner alebo Gabriel Török.

zdroj: OKTAGON MMA

Medzi hlavné ťaháky prvého Prime patrí aj česká bantamová jednotka a skúsený Filip Macek, ktorý má momentálne za sebou 4 vítazstva v rade a opäť sa pyši skvelou formou. Do Košíc zavíta aj finalista tretej série show OKTAGON Výzva, Jakub Dohnal, ktorý sa momentálne dlhodobo pripravuje s elitou v Thajsku.

Prvý zápas po návrate do organizácie OKTAGON MMA si v Košiciach odbije aj jeden z najtalentovanejších borcov domácej scény, Tomáš Kvapil.

Lístky na akciu OKTAGON PRIME 1 sú k dispozícií na stránkách Ticketportal.sk

ZDROJ: OKTAGON MMA

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Yiutube : fightportal Eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY