Nino Ondris a jeho cesta stať sa šampiónom MAMMAL – Slovenskej Amatérskej MMAligy

Nino Ondris a jeho cesta stať sa šampiónom MAMMAL - Slovenskej Amatérskej MMAligy

1. Ahoj predstav sa nám 

Ahoj volám sa Nino Ondris. Hlavne som aktívny zápasník Grapplingu a bjj. Reprezentujem Free Fight Club Detva a náš klub ktorý sme založili s bratom – Grappling Sásová Banská Bystrica kde pôsobím aj ako tréner. 

2. Kedy si začal inklinovať k bojovým športom ?

Bojovým športom som sa začal venovať pomerne neskoro. A nikdy som k nim nemal špeciálny vzťah. Môj prvý tréning bol až keď som mal 21 rokov. 

3. Aký predchádzajúci šport si robil a prečo práve hokej ?

Celý život som hrával hokej na profesionálnej úrovni s ktorým som si pochodil kus sveta. Prvý krát som sa dostal na tréning ešte počas pôsobenia ako hráč extraligovej Detvy práve do FFC k Róbertovy Deličovi v rámci kondičnej prípravy. Bojové športy ma uchvátili tak že som ukončil hokejovú kariéru v 22 a začal som sa im plne venovať. 

Zdroj: Súkromný archív Nino Ondris

 

4. Aké sú tvoje tréningy? Priblíž nám nejaký tvoj tréningový cyklus

Skupinové tréningy prebiehajú u nás v Grappling Sásová 5x do týždňa, kde sa zameriavame iba na prácu na zemi ,kde sa s Tomášom Ondrisom striedame v pozícií trénerov. A k tomu 2-3 tréningy týždenne v uzavretej skupine pre súťažný tím. Víkend je zameraný na aktívnu regeneráciu. 

5. Aké sú tvoje ciele v oblasti amatérskeho MMA ? Naposledy sme ťa videli na ligovom Kole MAMMAL – Slovenskej Amatérskej lige MMA a hneď víťazne ? Aké si mal pocity ? Ako si Sa pripravoval na ligu a kde ?

Tak ciel na tohtoročnú ligu MAMMAL je jasný. Ako prvý v jej histórií vyhrať opasok šampióna v dvoch váhových kategóriach v jednom ročníku, ak mi to bude umožnené. Keďže presunuli ADCC Trials ( najprestižnejšie ME v grapplingu ) kde bola mierená moja príprava počas celého roka. Tak sme si s trénermi sadli určili nový cieľ v MMA a to v lige MAMMAL pretože vidíme že funguje na vysokej úrovni a bolo rozhodnuté. 

Zdroj: MAMMAL a Súkromný archív Nino Ondris

6. Ako sa ti trénuje počas tohto “pandemickeho Covid obdobia”? Kde berieš motiváciu?

Motivácia je všade dookola, tá chvíľu je a chvíľu nie. Je ľahké trénovať keď človek má motiváciu. Ja sa spolieham na režim a ciele ktorý si nastavím a snažím sa ich dosiahnuť. Odhodlanie, vôľa a podávať stopercentný výkon na každej tréningovej jednotke aj mimo komfortnej zóny aj keď motivácia nieje je to o čo sa opieram a to čo robí šampiónov. 

7/8. Čo by si chcel odkázať našim čitateľom, tvojim fanúšikom a lige MAMMAL

Na záver len chcem poďakovať všetkým, ktorý bojové športy sledujú a podporujú ich aj v tejto dobe. Mojim trénerom ktorí mi veria, chalanom v gyme a ľudom čo ma podporujú a pomáhajú mi. Sledujte MAMMAL, sledujte mňa na mojej ceste za opaskami a zostaňte zdravý !! Ďakujem za rozhovor.

 

Redaktor: Bibiana a Primus

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

Partner:

www.slovenskyobchod.sk

www.mammal.sk

www.titanfightnight.sk

www.topfighterspromo.com 

 

KORONAVÍRUSOVÁ KRÍZA” ZASIAHLA SILNO I NÁS. VOPRED ĎAKUJEME KAŽDÉMU, KTO ZAŠLE HOCI LEN NIEKOĽKO CENTOV NA NÁŠ ÚČET  SK65 0200 0000 0042 7679 0857. POMÔŽETE TAK ĽUDOM, KTORÍ UŽ ROKY PRACUJÚ PRE VÁS A PRINÁŠAJÚ PRAKTICKY ZADARMO INFORMÁCIE ZO SVETA BOJOVÝCH ŠPORTOV.
NAŠLI STE CHYBU, ALEBO MÁTE TIP NA ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK? NAPÍŠTE NÁM
Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY