Najväčší slovenský talent sa vracia späť do OKTAGONu!

Ďalšie eso vytiahnuté z rukávu promotérov organizácie OKTAGON MMA. Rok 2019 je pre lídra organizácií naozaj plodný.

Okrem vydareného turnaja v Ostrave sa im darí do svojich rád prilákať nových a nových zápasníkov, takže po vyjednávacej stránke OKTAGON rovnako tak prekvitá.

Plejádu novo prichádzajúcich bojovníkov a hviezd na čele s Karlosom Vémolom, Mahmudom Muradovom, Tomášom Kvapilom, či Jaroslavom Jartimom momentálne doplňuje trnavský klenot Ľudovít ,,Lajoš” Klein, ktorý sa spätne vracia na miesto, kde odštartoval svoju kariéru.

zdroj: OKTAGON MMA

V roku 2017 si na turnaji OKTAGON 4 pripísal najlepšie ukončenie večera, keď v prvom kole famózne knokautoval poľského súpera. Podruhé naskočil rovno do hlavného zápasu a opäť víťazne! V Ostrave na turnaji OKTAGON 5 sa postavil proti domácemu Matejovi Kuzníkovi a zápas mihnutím oka vyhral.

Dvadsaťštyri ročný bojovník so skóre 13-2 je v tomto momente považovaný za najväčší talent slovenského MMA.

„ Oslavujeme návrat strateného syna, ktorý svojimi výsledkami už dlho ukazuje, ža patrí k najlepším bojovníkom na československej scéne, čo nemyslím ako frázu, ale úplne vážne. Má potenciál porážať svetovú elitu. My sme radi, že môžeme spoločne s ním zdvíhať fanúšikov zo stoličiek, pretože presne také zápasy Lajoš dokáže robiť. Akonáhle od nás odišiel, boom okolo neho troška klesol čo je obrovská škoda, aôe presne s tým mu opäť pomôžeme.” hýri nadšením Pavol Neruda

zdroj: OKTAGON MMA

 

„Lajoš Klein je pro nás srdcová záležitost a věříme, že to platí oboustranně. Jeho zápas s Kuzníkem před rokem jej vystřelil mezi sledované bojovníky a nyní nastal ten správný čas, abychom společně posunuli jeho hvězdu zase do trochu jiné galaxie. Nove StarWars s Lajošem v hlavní roli začnou už 8.6. V Bratislavě,“ komentuje prestup promotér organizácie Ondřej Novotný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V siedmich posledných zápasov Klien zvíťazil a už čoskoro ho pred domácim publikom čaká ďalšia výzva. Fanúšikovia sa na Lajoša môžu tešiť 8.6. na turnaji OKTAGON 12 v Bratislave. V najväčšej slovenskej aréne doplnia štartovku zvučné mená ako Attila Végh, Gábor Boráros, Makhmud Muradov, či Samuel Pirát Krištofič.

Lístky na túto akciu sú k dispozícií v sieti Ticketportal alebo PPV  www.oktagon.tv.

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY