www.fightportal.eu
Miloš Petrášek

Miloš Petrášek má súpera !

Miloš Petrášek dostáva súpera a náhradu za zraneného Piráta....

Miloš patrí k najväčším talentom a želiezkam v ohni domácej scény. Výkon čo výkon sa zlepšuje a fanúšikovia jeho zápasy milujú. Vždy, keď zvíťazí, je to pred limitom a so všetkou parádou. Pri premiére v organizácii Oktagon to schytal Nikita Buliga, ktorého Melónove údery desia dodnes. Za Piráta chcel kvalitnú náhradu a tú tiež aj dostal.

Som rád, že ten zápas vzal.” Reaguje Miloš Petrášek. “Potvrdil som snáď všetkých súperov, ktorí mi boli ponúknutí, ale od rána do 12 hodín na poludnie si to stihlo asi 5 ľudí rozmyslieť. Ďakujem, že mi promotéri aj napriek tomu dokázali zohnať súpera, o ktorého kvalitách nemôže pochybovať nikto. “

www.fightportal.eu Miloš Petrášek

zdroj : súkromný archív – OKTAGON MMA

 

Skúsený brazílsky “Kovboj” to má 5-1 z posledných šiestich zápasov. V Slovenskej republike sa už raz predstavil. S Jirkom Prechádzkom vtedy predviedli poriadnu prestrelku, v ktorej kovbojovi niekoľkokrát chýbal možno jeden úder k víťazstvu.

“Dokázal čeliť aj skvelému bojovníkovi, ako je Jirka Procházka. Ešte som nemal možnosť sa Jirku opýtať, ale asi s ním o tom hodím reč, aby mi poradil nejaký trik, “smeje sa Miloš Petrášek.

www.fightportal.eu

zdroj : súkromný archív – OKTAGON MMA

 

Oktagon 7 v Prahe na Štvanici sa uskutoční už 28. 7 a okrem Miloša Petráška sa diváci môžu tešiť na historicky prvý o titul zápas organizácie, bitku o “Majstra ČR v pravom háku” medzi Kotalíkom a Šolcom, talentovaného Kozmu a ďalšie.

Turnaj Oktagon 7 sa uskutoční 28.7. na pražskej Štvanici. Fanúšikovia sa okrem spomínaného zápasu Kotalík vs Šolc môžu tešiť napríklad na Miloša Petráška, titulový zápas v ťažkej váhe medzi Michalom Martínek a Danielom Dittrich, pyramídu welterových váh alebo reprezentačného boxera Hoška, ​​tentoraz v klietke.

28.7. // Praha, Štvanice

Lístky k dostaniu na Ticketportal

O ORGANIZÁCII:

Oktagon MMA je najväčšia Česko-slovenská organizácia, ktorá usporadúva turnaje bojových športov u nás. Zakladatelia a zároveň jeho majitelia sú Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

Oktagon pripravuje pre všetkých športových fanúšikov jedinú reality show s profesionálnymi bojovníkmi zvanou Oktagon VÝZVA.

Šampióni tejto show Gábor Boráros a Samuel “Pirát” Krištofič sa stali rýchlo športovými celebritami a vyhľadávanými zápasníkmi.

Svoje turnaje vysiela na O2tv / šport a TV JOJ.

Oktagon tiež pripravuje týždenník Oktagon MAGAZÍN, ktorý mapuje scénu bojových športov.

Organizácia má teraz viac ako 70.000 fanúšikov na sociálnych sietiach a naše videá mali len za rok 2017 cez 25 mil. vzhliadnutí.

V roku 2018 prichádza Oktagon MMA s novými formátmi a stane sa ešte neoddeliteľnejšou súčasťou česko-slovenskom šoubiznisu.

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • RFA Grand Opening

  RFA Grand Opening bol historicky prvý oficiálny turnaj organizácie RFA. V prvom RFA Grand Openingu sa proti sebe postavilo 26 zápasnikov. Prvý zápas RFA Grand Openingu otvoril ženský duel....
 • Spojenie MAMMAL ligy s Nocou Gladiátorov bolo správnym krokom

  Spojenie MAMMAL ligy s Nocou gladiátorov bolo správnym krokom Za nami je ďalšie kolo MAMMAL ligy. Obľúbená súťaž neprofesionálnych bojovníkov a bojovníčok opäť vyrazila mimo hlavného mesta a namierila si to na...
 • Oktagon MMA: Vémola vs Marpo

  Money Peňáz. Ostravský démon Mikulášek, Vlado Moravčík, návrat Kotalíka a “Děčínská mlátička”  Uspávač soupeřů “Money” Peňáz pozvedne své dlouhé KO paže proti pětinásobnému champovi 4 organizací Lohorému. Milovaný i...
 • Slovenská MMA komunita má prvý autonómny GYM 

  Slovenská MMA komunita má prvý autonómny GYM    Bratislava má prvý plne autonómny MMA GYM určený pre súkromné tréningy jednotlivcov a malých skupín. V mestskej časti Ružinov vznikol jedinečný...