Michal Kotalík bol odsúdený a čoskoro nastupuje do výkonu trestu

Michal Kotalík, ktorého nadšenci bojových športov dôverne poznajú ako talentovaného fightera, oznámil šokujúcu správu

Michal včera v poobedných hodinách na svojom osobnom profile oznámil šokujúcu správu. Okamžite sa pod príspevkom objavili komentáre, v torých Michalovi jeho fanúšikovia vyjadrili podporu a priali mu hlavne veľa síl. Tu je Michalove vyadrenie :

.,,Ahoj pro všechny přátelé at už virtuální nebo osobní. Ahoj všem fanouškům.

Je to asi měsíc kdy jsem se naposled někde veřejně objevil veřejně,či sociálně. Začínají se šířit zprávy s dotazy a konspirační teorie. Dnes se nebudu vyjadřovat k poslednímu zápasu,který byl velice bohužel poznamenám situací s kterou dnes vyjíždím na světlo a se kterou si zasloužíte abych se s vámi podělil.

Dlouho jsem přemýšlel jestli nějak vůbec dávat ven info o situaci.
A rozhodl jsem se že chtě nechtě by to stejně na svět vyšlo od někoho jiného a nerad bych aby jste věřili nějaké blbosti o čemkoliv.

Bohužel jsem vám nucen oznámit že jsem během minulých týdnů byl pravomocně odsouzen k odnětí svobody a poslední dny jsem věnoval blízkým, sám sobě a především přípravě na tohle těžké období.
Důvod mého odsouzení nebudu blíže rozebírat. Před zhruba dvěma lety došlo k napadení jedné dívky (kdo zná její jméno,prosí nezveřejnovat, já jí nezmám.) a já do toho zasáhl. A po nějaké době ze dne na den začalo trestní stíhání.

Bohužel po dlouhém soudním boji jsem byl odsouzen. Jakožto nikdy netrestaný , po snaze zastat se jsem stejně v očích soudu byl shledán chodící zbraní a díky profesionální kariéře odsouzen.

Tenhle krátký popis dávám jen proto abych nedával za vznik konspiračním teoriím zlých jazyků a rodinu a blízké ušetřil při čtení právě různých teorií.

O mé situaci jsou od začátku informování blízcí z osobního života a rovněž můj tým a zvláště trenér. Oni jediný mají k dizpozici detailní informace a přehled o všem co se mé situace a soudu týká.

Tímto chci na závěr poděkovat všem zbylým kamarádům,rodině a týmu který mi jakkoliv pomohl. Važím si vás.

Na posledních pár dnů si chci užít chvil s rodinou a pár kamarády.”

 

Táto situácia je naozaj smutná a my rovnako Michalovi  prajeme veľa síl a skorý návrat domov. Veríme, že sa na neho opäť môžeme čoskoro tešiť v klietke.

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY