Martin Pacas – Rozhovor

Vyspovedala som aj tohto fightera ! Aký je jeho špeciálny rituál pred zápasom ???

 

 

Ahoj Paco, ako dlho trvala tvoja príprava na zápas, kde si sa pripravoval ?

,, Ahoj, trvala od júla. Príprava prebiehala a stále prebieha v Brne,  Liptovskom Mikuláši, Prievidzi a v Trenčíne.”

Čo si bral v tomto zápase ako výhodu/nevýhodu pre teba ?

,, Ako výhodu môžem považovať moje skúsenosti. Všetkých mojich zápasov je dokopy asi už aj 80…  Ako  nevýhodu môžem považovať to, že som nastupoval do zápasu ako favorit. S tým je spojený samozrejme pomyslený tlak od divákov a očakávania.”

Ako sa ti robila váha ? Mal si prísnu diétu, na aké jedlo sa najviac tešíš ?

,,Diéty sa mňa netýkajú. Čím viac kilo mám, tým lepšie. Mám určité druhy jedál, ktorým sa v príprave vyhýbam. Tak isto vylučujem alkohol.”

Si spokojný so zápasom ?

,,Výsledok je v poriadku, ale s výkonom som nebol spokojný už ani nepamätám…”

Aká bola tvoja taktika ?

,,Taktika samozrejme bola, ale veľa vecí človek prečíta až priamo v zápase. Takže, taktiku musím vedieť upraviť počas zápasu. V tomto zápase si bolo treba dať pozor hlavne na určité techniky súpera, čo sme si hravo postrážili.”

Kde ťa uvidíme najbližšie ?

,,27.10. na  Enfusion vol.73 Oberthausen Nemeco, o svetový titul organizácie Enfusion.”

Aké sú tvoje ciele čo chceš dokázať ?

,,Najbližší cieľ je získať už spomínaný titul, potom sa uvidí čo so životom. (smiech)

Si poverčivý ? Máš nejaký talizman, napríklad rukavice bez ktorých neodboxuješ ?

,,Talizman nemám. Mám svoje špecifické rituály a zásady pred zápasom. Napríklad musím byť dobre vykakaný a napapaný. (smiech) Čo sa týka rukavíc, aké od organizátora dostanem, tak v takých odboxujem. ”

Tak toto je všetko, čo pre Vás máme. Paco tebe veľmi pekne ďakujem za rozhovor a dúfam, že Vás zaujal a pobavil.

,,Aj ja ďakujem. Čaute ! ”

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...