MARCEL MASARYK VS DENIS FARKAŠ

TITULOVÝ ZÁPAS MARCEL MASARYK VS DENIS FARKAŠ 77 kg 5 x 5 min

TITULOVÝ ZÁPAS

MARCEL MASARYK VS DENIS FARKAŠ 77 kg 5 x 5 min

Denis Farkaš vs. Marcel Masaryk

zdroj: Titan Fight Night

 

Zápas medzi domácim zástupcom Gladiators Team Gym Partizánske Marcelom Masarykom  a zástupcom Muay Thai Brno Denisom Farkašom vzbudzuje už od začiatku svoje vášne.

Denis je mladý borec pôvodom z Handlovej, trénoval pod legendárnym Vladom Idrányim, následne prestúpil do Muay Thai Brno ku Karlovi Kaiserovi a tam ako keby “vzlietol” a nastal boom jeho zápasov K1.  Denis je Majster EU pohára WAKO 2017 a porazil už veľa kvalitných borcov. Na mladý vek má úctihodnú bilanciu Profi K1 : 9 víťazstiev,  1 prehra. Amatérske K1 má 20 víťazstiev, 8 prehier. V boxe má 5 víťazstiev a 0 prehier, v thajskom boxe 2 víťazstvá, 0  prehier. MMA je pre neho výzva, keďže jeho oddielový kolega Vasil Ducar podpísal zmluvu na zápasy MMA s organizáciou XFN. Denis chce skalp Marcela Masaryka, na ktorom by sa zviditeľnil a okrem víťazstva, pokoril Masarykovu nulovú bilanciu prehier.

Marcel Masaryk vo svojej MMA kariére ešte neprehral. 4 víťazstvá a 1 remíza, čo ho stavia do pozície neporazeného. Nádherný súboj Masaryk predviedol v Trenčíne na galavečeri LCC so Srbom Zetkom. Výhru na svoje konto si pripísal aj na evente TFN 3, kde porazil populárneho Samuela Líšku. Súboj na TFN 4 sa bohužiaľ nekonal, pretože mu na poslednú chvíľu súper odmietol nastúpiť a zápas tak promotéri museli zrušiť. Masaryk bude chcieť určite ukončiť Farkaša a získať ďaľší skalp a predĺžiť svoju neporaziteľnosť na 5-0 a stať sa prvým šampiónom TFN v 77 kg.

Rozhovor s Marcelom Masarykom nájdeš v našom staršom článku: MARCEL MASARYK – ROZHOVOR 

Predaj lístkov na predpredaj : https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/titan-fight-night-2018-10-27/

Masarykov zápas so Samuelom Líškom nájdeš v tomto linku:

Zdroj: titanfightnight.sk 

 

TitanFight Night 5

zdroj : Titan Fight Night

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY