Marcel Masaryk je OUT

Oficiálne vyjadrenie Masaryka, ktorý sa vzhľadom na zdravotné problémy na Titan Fight Night nepredstaví ...

Marcelove vyjadrenie je tu :

 

,, Vzhľadom na situáciu a môj zdravotný stav so zažívacim traktom a prímom potravy, ktorý ma trápy už dlhšiu dobu a stále sa nezlepšil, mi doktori zakázali bojovať.
Som z toho veľmi sklamaný a mrzí ma, že sa nemôžem ukázať v mojom rodnom meste, pred rodinou, kamarátmi a známymi ktorý mi držali palce a chceli ma prísť podporiť.
Zdravie je však prvoradé a ja sa musim dať dokopy.
Zápas bude prebiehať v inom zložení, o všetkom vás budú už čoskoro informovať Organizátori podujatia!
Mrzí ma to veľmi. Pretože to mal byť môj najdôležitejší zápas kariéry o opasok Organizácie @titanfightnight, no bohužiaľ, všetko sa deje pre niečo a všetko je tak jak má byť.
Ďakujem mojej žene, že stoji pri mne, rodine, kamarátom, celému Gladiators Teamu, mojim sparring partnerom, @gymbuddy.sk za suplementaciu, @forfitgym za silovo/kondičnú prípravu a najprofesionálnejší prístup, @titanfightnight za túto možnosť a hlavne Marekovi Herdovi že to tu všetko zvláda s nami a robí pre nás to čo robí.
Ospravedlňujem sa, takto som si to nepredstavoval.
Ďakujem ešte raz ! ! !
Príďte si to užiť a podporiť chalanov. Bude to veľkolepé! ! ! ”

 

zdroj : Titan Fight Night

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY