MAMMAL liga a noví UFC zápasníci?

Slovenská amatérska MMA liga MAMMAL 25.9.2021

Už túto sobotu 25.9.2021 odštartuje 4. ročník slovenskej amatérskej MMA ligy pod názvom MAMMAL.
Najväčšia amatérska MMA súťaž na Slovensku, ktorej zápasníci získali na majstrovstvách sveta najprestížnejšej svetovej organizácie IMMAF zlatú a bronzovú medailu, sa predstaví v Bratislavskom Kings Gyme, v jednom z najväčších klubov na Slovensku.

Liga MAMMAL už dala príležitosť veľkému množstvu zápasníkov, ktorých sme už mohli vidieť aj v Oktagone. Mená ako Igor Lukačovič, Nikoleta Domoráková či šampión Oktagon Výzvy Roman Paulus. Svoju premiéru si v MAMMAL odkrútil i Vlasto Čepo a mnoho ďalších zaujímavých zápasníkov. Premiérového kola štvrtého ročníka MAMMAL sa zúčastní 22 klubov so svojimi 89 zápasníkmi.

Kto bude ďalšou hviezdou slovenského amatérskeho MMA? Kto bude šampiónom a majstrom Slovenska? Kto si odnesie si opasok šampióna MAMMAL? To všetko sa dozvieme už počas štvrtej sezóny amatérskej ligy MAMMAL.

Sledujte naživo alebo prostrednictvom PPV špičkovú slovenskú amatérsku MMA ligu MAMMAL a podporte nové vychádzajúce hviezdy slovenského MMA. Konať sa bude už túto sobotu 25.9.2021 v Bratislavskom Kings Gyme. MAMMAL so svojim medzinárodným pôsobením pomáha slovenským MMA zápasníkom rásť a porovnávať sa i zo zahraničím. Stredoeurópsky priestor je liaheň talentovaných zápasníkov a možno už čoskoro niektorých z nich uvidíme v UFC.
Celkom silnú účasť na amatérskej lige máme u našich najbližších susedov a navštevujú nás popredné české a maďarské kluby ako napríklad Monster Gym, Jayman Fighting System Ostrava, Jeetsam Gym Brno, Val Gym Praha, Budapest Top Team či Halmi Valetudo.

Nezabudnite, že zakúpením si PPV lístka podporíte nie len MAMMAL amatérsku ligu, ale aj rast každého mladého atléta, ktorý sa ligy zúčastní. Lístok si môžete kúpiť jednoducho kliknutím na cenu lístka nižšie.

PPV

https://mammal.sk/ppv

 

Štartovka tu:

https://mammal.sk/kalendar-podujati

 

Youtube : fightportal EU

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal

 

Kategórie
NEZARADENÉ

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Hudobná Hymna pre Slovenskú ligy MAMMAL

    All right reserved Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach : Instagram : @fightportal.eu     Facebook : FIGHT Portal  Web : www.fightportal.eu Youtube : fightportal...
 • Plány MAMMAL ligy

  Dňa 24.6.2022 pokračujeme v spolupráci s organizáciou Titan Fight Night. Spolupráca MAMMAL – Slovenského zväzu MMA na usporiadaní galavečerov bude pokračovať napríklad aj pri Summer Fight Night v Trnave...
 • Pudzianowskeho KO z Pekla

  Pudzianowski KO na jubilejnom 70 turnaji v KSW Jedna z najlepších organizáciíí MMA na svete, poskytla úžasné zápasy, kde vyvrcholením bol hlavný zápas. V hlavnom zápase sa stretli Mariusz...
 • Oktagon a NFT

  Tisková zpráva Platforma Rull odhaluje prvního partnera. Stává se jím evropská MMA organizace OKTAGON  Jedná se o vůbec první využití technologie NFT ve spojitosti se sportovní značkou v Česku...