MAMMAL liga a noví UFC zápasníci?

Slovenská amatérska MMA liga MAMMAL 25.9.2021

Už túto sobotu 25.9.2021 odštartuje 4. ročník slovenskej amatérskej MMA ligy pod názvom MAMMAL.
Najväčšia amatérska MMA súťaž na Slovensku, ktorej zápasníci získali na majstrovstvách sveta najprestížnejšej svetovej organizácie IMMAF zlatú a bronzovú medailu, sa predstaví v Bratislavskom Kings Gyme, v jednom z najväčších klubov na Slovensku.

Liga MAMMAL už dala príležitosť veľkému množstvu zápasníkov, ktorých sme už mohli vidieť aj v Oktagone. Mená ako Igor Lukačovič, Nikoleta Domoráková či šampión Oktagon Výzvy Roman Paulus. Svoju premiéru si v MAMMAL odkrútil i Vlasto Čepo a mnoho ďalších zaujímavých zápasníkov. Premiérového kola štvrtého ročníka MAMMAL sa zúčastní 22 klubov so svojimi 89 zápasníkmi.

Kto bude ďalšou hviezdou slovenského amatérskeho MMA? Kto bude šampiónom a majstrom Slovenska? Kto si odnesie si opasok šampióna MAMMAL? To všetko sa dozvieme už počas štvrtej sezóny amatérskej ligy MAMMAL.

Sledujte naživo alebo prostrednictvom PPV špičkovú slovenskú amatérsku MMA ligu MAMMAL a podporte nové vychádzajúce hviezdy slovenského MMA. Konať sa bude už túto sobotu 25.9.2021 v Bratislavskom Kings Gyme. MAMMAL so svojim medzinárodným pôsobením pomáha slovenským MMA zápasníkom rásť a porovnávať sa i zo zahraničím. Stredoeurópsky priestor je liaheň talentovaných zápasníkov a možno už čoskoro niektorých z nich uvidíme v UFC.
Celkom silnú účasť na amatérskej lige máme u našich najbližších susedov a navštevujú nás popredné české a maďarské kluby ako napríklad Monster Gym, Jayman Fighting System Ostrava, Jeetsam Gym Brno, Val Gym Praha, Budapest Top Team či Halmi Valetudo.

Nezabudnite, že zakúpením si PPV lístka podporíte nie len MAMMAL amatérsku ligu, ale aj rast každého mladého atléta, ktorý sa ligy zúčastní. Lístok si môžete kúpiť jednoducho kliknutím na cenu lístka nižšie.

PPV

https://mammal.sk/ppv

 

Štartovka tu:

https://mammal.sk/kalendar-podujati

 

Youtube : fightportal EU

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal

 

Kategórie
NEZARADENÉ

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • CHAMP vs CHAMP

  TFN Talents prinesie aj vzrušujúci súboj dvoch mladíkov Už 30.10. sa v Bratislave stretnú aj dvaja nádejní mladíci – Marek Medovarski vs. Nino Ondris. Boj o Bratislavu tak ponúka ďalší napínavý...
 • BUDOSTAN FESTIVAL a rozhovor s Jarom Slávikom

    Ako vznikla myšlienka Urobiť Budostan Festival? Myšlienku na Budostan priniesol Jožo Ráž ml spolu so svojim kamarátom Fredym Ayisiim. Jožo mal vhodný priestor a hľadal obsah čo tam...
 • Heroes Gate

  V hlavním zápase večera se předvede tuzemská boxerská jednička, hvězdný bijec Vasil Ducár, který kvůli pandemii přišel o možnost bojovat o světový titul. Nastoupí proti zkušenému Slovákovi Nicolasi Holcapfelovi,...
 • TFN TALENTS Boj o Bratislavu Marek Peler vs Sebastián Šimkovič, 3 kolová bitka

    VIAC INFORMÁCIÍ ZO SVETA BOJOVÝCH ŠPORTOV SA DOZVIEŠ AJ NA NAŠICH SOCIÁLNYCH SIEŤACH : INSTAGRAM : @FIGHTPORTAL.EU FACEBOOK :  FIGHT PORTAL  WEB :               WWW.FIGHTPORTAL.EU YOUTUBE : ...