MAMMAL – LEVOČA

Zhodnotenie a pocity z MAMMAL vol.4 v Levoči!

MAMMAL vol. 4 ktorý sa tentokrát konal na východe Slovenska 4.11. v Levoči v spolupráci s najstaršou organizáciou na Slovensku PIT CAGE FIGHTING. Pre tých, čo ešte stále nevedia čo je MAMMAL a o veľa prichádzajú, je to rýchlo rastúca MMA liga, ktorá má ambíciu stať sa najväčšou amatérskou MMA ligou. Štvrté kolo si užilo aj publikom, ktoré bolo inteligentné a ovládalo techniky MMA, naozaj dobrá atmosféra. A teraz k samotným zápasom, ktoré boli na veľmi vysokej úrovni a divácky atraktívne. Pre mladých fighterov, ktorí sa chystajú na MAMMAL alebo  pre tých, ktorí to ešte len zvažujú, ale samozrejme aj pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac som sa spýtala na názor a zážitok pár zúčastnených borcov.

 

 

Martin Šoltys 

,,Zápas bol z môjho pohľadu dosť vyrovnaný. Môj súper bol v dobrej kondícii a celé to prebiehalo v postoji, čo mi celkom aj vyhovovalo. So zápasom som bol veľmi spokojný. Organizáciu MAMMAL hodnotím pozitívne, bolo to pekne zorganizované, dobrý prístup k zápasníkom, malo to hlavu aj pätu. Bolo vidno že to nie je odfláknutá práca, dali si záležať. Začína sa to podobať na väčšie profesionálne akcie, takže obrovská spokojnosť.”

 

Jozef Tkáč

,,Som spokojný z každej strany, čo sa týka organizácie , prístupu organizátorov, férovosti rozhodcov, dobrá nálada. Všetko bolo super až na prístupu pár borcov, ale to nie je chyba zo strany organizácie. Čo sa týka zápasu, tak tiež super, Ďakujem.”

Ďakujem za pozvanie a pekné zápasy aj za vyjadrenie názoru fighterom. Ak sa chcete o MAMMAL dozvedieť viac sledujte ich web https://mammal.sk/ ,  facebookMammal a instagram@mammal.sk .

zdroj : www.fightportal.eu

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY