Makhmud “Mach” Muradov nová posila OKTAGON MMA

Pred pár dňami sme zverejnili článok, kde sa hviezda českej MMA scény rozlúčila s organizáciou XFN. Dnes už vieme, že jeho cesta viedla priamo do organizácie OKTAGON ...

Organizácia OKTAGON si do svojich rád pribrala na pomoc ďalšieho odchovanca XFN. Nie je sa čomu čudovať, veď Makhmud sám pred pár dňami uverejnil príspevok na sociálnych sieťach, kde sa vyjadril k jeho rozhodnutiu aj k tomu, prečo organizáciu XFN opúšťa.

A tak organizácia Oktagon získava do svojich rád ďalšiu veľkú hviezdu. Vo farbách Oktagonu sa nám predstaví populárny a talentovaný bijec Makhmud Muradov.

Veľkú budúcnosť v ňom videl aj Floid Mayweather, ktorý ho angažoval, vôbec ako prvého MMA bojovníka, vo svojom TMT tíme. Momentálne sa dvadsaťdeväť ročný borec pýši naozaj peknou bilanciou 19-6 a na svojom konte má senzačných 9 víťazstiev v rade, ktoré ho tak vystrelili medzi svetovú špičku.

zdor: OKTAGON MMA

„Je to tam! Podepsali jsme smlouvu na čtyři zápasy a ten první se bude konat 8. 6. v Bratislavě. Moc se na vás těším, děkuju za podporu a OKTAGONu děkuju za možnost u nich zápasit,” odkazuje po podpise zmluvy svojím fanúšikom Muradov
Celý proces zastrešoval samotný majiteľ organizácie Ondrej Novotný, ktorý neskrýval radosť z podpísanej zmluvy a celú situáciu komentoval takto :
“Jsme velmi rádi, že řady #OktagonFamily rozšířil právě Mach. To, na čem jsme se dohodli a kam bude směřovat, nadchne nejen nás, ale všechny fanoušky MMA a sportu jako takového. Je to opět projekt, který je extrémně zajímavý pro obě strany a všichni se jen můžeme těšit, kam nás to až zavede.”
Na dohadovaní podmienok sa však zúčastnil aj Jakub Votava zo spoločnosti Sportinvest, ktorá Muradova momentálne zastupuje. Podľa našich informácií Muradov podpísal zmluvu na 4 zápasy.
Svoju premiéru pod hlavičkou organizácie OKTAGON zažije Muradov už 8.6. na turnaji OKTAGON 12 v Bratislave, kde sa predstaví v hlavnom zápase PRELIMS karty.  
Celú show môžete samozrejme sledovať online na  www.oktagon.tv alebo priamo v najväčšej Slovenskej aréne.
Lístky zakúpite v sieti Ticketportal.sk. 
Zdroj : OKTAGON MMA
Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

 

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY