Legenda Igor Daniš mieri opäť do zápasu!

Legenda Igor Daniš mieri opäť do zápasu!

 

Počas viac ako 10 ročnej bohatej kariéry v thajskom boxe sa predstavil takmer po celom svete a v tých najprestížnejších ligách. Ostrava bude mať 23.7. tú česť vidieť jeho majstrovstvo na podujatí REAL FIGHT ARENA 3.

Viac ako 70 štartov v ringu či klietke a množstvo titulov, ktoré majú vo svetovom merítku veľkú hodnotu. K tomu aj dva zápasy pod pravidlami MMA a najmä jeden, ktorý utkvel 15.5.2015 v pamäti každého diváka banskobystrického zimného štadiónu na prestížnom podujatí Kunlun Fight 25, kde sa slovenský reprezentant predstavil v premiérovom zápase na európskej pôde pod pravidlami LETHWEI.

V tejto disciplíne nemajú zápasníci rukavice, iba bandáže a sú dovolené aj údery hlavou. Zápasí sa tri kolá po tri minúty. V prípade poslania súpera do “počítania“ má jeho roh k dispozícii dvojminútovú prestávku, počas ktorej má bojovník možnosť načerpať potrebné sily k návratu do zápasu. Víťazom sa stáva ten, ktorý svojho súpera porazí na KO. Ak sa tak nestane, duel končí remízou. Tak tomu bolo aj v prípade Igora Daniša, ten čelil azda najúspešnejšiemu bojovníkovi v tomto obore, Too Too-ovi.

Foto / David Duducz

Predposlednú júlovú sobotu sa tak predstaví na spomínanom turnaji RFA 3, kde ho pod REAL FIGHT pravidlami čaká vychádzajúca česká hviezda Dávid Dvořáček.

 

All right reserved

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

Web : www.fightportal.eu

Youtube : fightportal EU

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY