KOZMA vs BORÁROŠ

Kozma podpichuje Beštiu: ''Len si sýp, ajtak ti to nepomôže. Teš sa do O2 arény.''
Do organizácie OKTAGON MMA prišiel s jediným cieľom, stať sa šampiónom. Teraz má šancu, 17.11. v pražskej O2 aréne proti slovenskej hviezde, Gáborovi Borárosovi.
Pri nedávnom natáčani talkshow OKTAGON MAJK bez hanby prehlásil: ,,Na tom človeku vidím, že je nasypaný. Je mi to jedno. Kludne nech sype, ajtak mu to nepomôže.”

zdroj : OKTAGON MMA

V titulovom zápase pôjde o všetko. Kozma plánuje Borárosovi predviesť peklo a hlavne jeho lakte.
,,Teš sa do O2 arény, čakajú ťa lakte. Chystám sa ho tam zmlátiť. Veľa ľudí si myslí, že je Gábor československá jednotka, ale tou som ja!”
Dočkáme sa Borárosovej odpovedi alebo za seba nechá hovoriť svoje päste v O2 aréne?
OKTAGON 10 s titulový zápasom welterovej váhy, vyvrcholenie tretej série show OKTAGON Výzva, s šampiónmi Tomášom Deákom a Attilom Véghom už 17.11. v pražskej O2 aréne.
Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY