King of Kings 59

29.9.2018 sa Liptov Aréna Tatralandia premení na event bojových športov pod názvom King of Kings. My sme pre Vás vyspovedali jednu z členiek organizačného tímu, Andreu Tóthovú...

Ahoj Andrea, predstav nám projekt King of Kings 59, koľký ročník je to, kde sa bude konať, aké športy budú môcť ľudia vidieť?

,, Galavečer v Liptov Aréne Tatralandia sa organizuje už po 5. krát. Tento rok ale projekt prechádza veľkými zmenami. Bohužial sa na organizácii už nepodieľa aj pôvodný organizátor Diamond gym, no napriek tomu posúvame latku vyššie. Podarilo sa nám na Slovensko po prvý krát priniesť svetovú značku King Of Kings, ktorá celé podujatie zastreší a odvysiela do niekoľkých krajín. Celá podujatie bude po všetkých stránkach na vyššej úrovni. Ľudia sa môžu tešiť na celkovo 10 zápasov v Kickboxe doplnené o dva boxerské duely.”

Kto všetko sa podieľa na príprave toho gala a ako dlho pripravujete galavečer?

,, Galavečer predovšetkým organizuje Peter Navrátil, resp. NVR gym. Nakoľko je s prípravami naozaj veľa práce, moja úloha spočíva v rôznych pomocných činnostiach v oblasti marketingu, kontaktu so zahraničnými stranami a dá sa povedať, koordináciou podujatia. Našťastie máme šikovný team ľudí, ktorí sa na organizácii podieľajú aj po ostatných stránkach. Projekt sme oficiálne začali chystať v máji tohto roku, po dohodnutí so zástupcami organizácie King Of Kings. Bol to veľký krok a neskutočne sa tešíme týmto novým otvoreným dverám pre slovenskú bojovú scénu.”

Kde sa dajú zakúpiť lístky?

,, Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal,v  NVR gyme v Liptovskom Mikuláši a samozrejme priamo cez jednotlivých zápasníkov. Ktokoľvek ma môže ohľadom lístkov osloviť budem rada ak ma prídete podporiť, pretože na evente sa predstavím aj ja a budem reprezentovať Diamond Gym Žilina .”

Akú má galavečer štruktúru a ktoré známe tváre budeme môcť vidieť v akcii?

,,Galavečer je oficiálne rozdelený na dve časti, v prvej časti s názvom KOK Heroes zaznejú mená ako domáci Michal Gazdík, Jakub Sloviak zo Žilinského Diamond Gymu, či Filip Barák, ktorý má na konte už cez 150 boxerských zápasov.

V hlavnej časti s názvom KOK World Series sa predstaví takzvaný Oravský vitamín Joky Janotík, ktorý sa pobije so skúseným Mykolom Gavryliakom z Ukrajiny. Vlada Konského čaká pyramída do 71 kg, kde v prvom zápase nastúpi proti skúsenému reprezentantovi Kamilovi Pawlakovi z Poľska. Pre Vlada je toto veľká príležitosť, nakoľko v prípade výhry sa mu otvoria nové dvere o kariérny postup v tejto konkrétnej organizácii. ”

Nejaké zaujímavé derby?

,, To nesmie chýbať.  V domácom derby sa proti sebe stretnú Samuel Hadzima za Popradský Body Gym a Cyril Pažitný reprezentujúci Scorpio Fight Gym Nitra. Na tento zápas sa osobne veľmi teším, pretože si myslím, že títo dvaja chalani sú určite špičky v rámci Slovenska vo svojej váhovej kategórii.”

Kto sa postará o hlavný zápas večera?

,, V hlavnom zápase sa nepredstaví nik iný, ako Martin Pacas. Netreba spomínať, že Paco je slovenská jednotka v ťažkej váhe a jeho meno je veľmi dobre známe aj vo svete, predovšetkým v holandskej organizácii Enfusion, vďaka čomu čoskoro zabojuje aj o titul tejto organizácie. No predtým ešte bude musieť zdolať skúseného holanďana Thomasa Bridgewatera a to práve 29.9.2018 pred domácim publikom v Liptovskom Mikuláši. Z organizačných dôvodov na Paca nebudeme musieť čakať až na koniec galavečera, svojím zápasom nám pomôže preklenúť čas medzi úvodnou a hlavnou časťou tohto podujatia.”

Čo je cieľom galavečera?

,, Cieľom podujatia je zaujať, pobaviť, motivovať, prezentovať tento šport v tom najlepšom svetle, pritiahnuť ľudí nie len z LM ale aj iných kútov Slovenska a taktiež vytvoriť príležitosti pre našich domácich fighterov.”

Plánujete do budúcna pokračovať s týmto eventom?

,, Určite áno. Máme veľa pozitívnej energie a myslím si, že aj ten správny drive na organizáciu takýchto podujatí aj do budúcnosti. Hlavný organizátor Peter Navrátil má ten správny objem skúseností a kontaktov na realizovanie takýchto projektov, takže potenciál do budúcnosti je neobmedzený.”

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
EVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY