Jon Jones sa vráti do oktagonu už v marci

Staronový šampión poloťažkej váhy UFC, Jon Jones, bude obhajovať titul už 2. marca na UFC 235 v Las Vegas. Vyzývateľom Jonesa bude Anthony Smith, ktorý je na treťom mieste tejto váhovej kategórie.

Informoval o tom v interview pre TMZ Sports, prezident UFC Dana White.

“Tento mesiac, požiada Jon Jones o licenciu v štáte Nevada, aby mohol vystúpiť na UFC235, ktoré sa bude konať 2. marca v Las Vegas”, prezidenta UFC cituje TMZ Sports. “Za predpokladu, že Jones dostane licenciu, bude obhajovať svoj titul v hlavnom zápase večera proti Anthonyho Smitha”.

zdroj – LowKick MMA

Pripomíname, že koncom minulého roka, atletická komisia štátu Nevada, nedala súhlas na vydanie licencie Jonovi Jonesovi na zápas proti Alexandrovi Gustaffsonovi, po tom ako mu vo výsledkoch znovu našli turinabol. Na základe čoho presunuli celý turnaj z Las Vegas do Los Angeles, kde vyhral Jones TKO v treťom kole.

UFC a Antidopingová agentúra USA sa držia verzie, že v organizme Jona Jonesa sa zachovalo minimálne množstvo z minulého roka, za ktoré si už svoj trest odpykal.

Sám Jones oznámil, že plánuje obhajovať titul trikrát v tomto roku a pokiaľ prvá obhajoba prebehne v marci, je dosť veľká šanca že sa mu to podarí.

Čo sa týka Smitha, po prechode zo strednej váhovej kategórie do ťažkej, drží si sériu troch výhier. Najprv knockautoval dvoch bývalých šampiónov UFC (Rashad Evans, Mauricio Rua), následne vyhral technikou rear-naked choke nad Volkanom Oezdemirom.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY