Jon Jones sa vráti do oktagonu už v marci

Staronový šampión poloťažkej váhy UFC, Jon Jones, bude obhajovať titul už 2. marca na UFC 235 v Las Vegas. Vyzývateľom Jonesa bude Anthony Smith, ktorý je na treťom mieste tejto váhovej kategórie.

Informoval o tom v interview pre TMZ Sports, prezident UFC Dana White.

“Tento mesiac, požiada Jon Jones o licenciu v štáte Nevada, aby mohol vystúpiť na UFC235, ktoré sa bude konať 2. marca v Las Vegas”, prezidenta UFC cituje TMZ Sports. “Za predpokladu, že Jones dostane licenciu, bude obhajovať svoj titul v hlavnom zápase večera proti Anthonyho Smitha”.

zdroj – LowKick MMA

Pripomíname, že koncom minulého roka, atletická komisia štátu Nevada, nedala súhlas na vydanie licencie Jonovi Jonesovi na zápas proti Alexandrovi Gustaffsonovi, po tom ako mu vo výsledkoch znovu našli turinabol. Na základe čoho presunuli celý turnaj z Las Vegas do Los Angeles, kde vyhral Jones TKO v treťom kole.

UFC a Antidopingová agentúra USA sa držia verzie, že v organizme Jona Jonesa sa zachovalo minimálne množstvo z minulého roka, za ktoré si už svoj trest odpykal.

Sám Jones oznámil, že plánuje obhajovať titul trikrát v tomto roku a pokiaľ prvá obhajoba prebehne v marci, je dosť veľká šanca že sa mu to podarí.

Čo sa týka Smitha, po prechode zo strednej váhovej kategórie do ťažkej, drží si sériu troch výhier. Najprv knockautoval dvoch bývalých šampiónov UFC (Rashad Evans, Mauricio Rua), následne vyhral technikou rear-naked choke nad Volkanom Oezdemirom.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • OKTAGON 12 – VÝSLEDKY

  OKTAGON 12: Výsledky   Prelims Clara Ricignoulu def. Nikoleta Domoráková v 1. kole na TKO Mateusz Legierski def. Ronald Paradeiser v 2. kole na TKO Robert Bryczek def. Máté Kertesz na body Ludovit...
 • OKTAGON MMA hlási ďaľšiu posilu !

  Rady organizácie tentokrát posilní David Dvořák, s ktorým organizátori podpísali zmluvu pred pár dňami. Nepochybne česká jednotka v mušej váhe, ktorý zaujíma aj 44. miesto, podľa rebríčku FightMatrix. Davida...
 • Šokovaný svet: Anthony Joshua vs Andy Ruiz

      Zdroj: Boxing Mania Zdroj: Boxing New   Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach : Instagram : @fightportal.eu Facebook : FIGHT Portal  Web...
 • Lukáš Soroka, rozhovor

  Ahoj .. Predstav sa nám ? Chceme ťa viac priblížiť divákom a fanúšikom TFN. Ahoj volám sa Lukáš Soroka mam 16 rokov žijem v Rešove to je mala dedinka...