Jaroslav Jartim novou posilou OKTAGON MMA, chystá sa zaútočiť na titul

OKTAGON MMA priviedol ďalšiu posilu, elitného českého bojovníka, so skúsenosťami z ázijskej organizácie ONE FC. Jaroslav Jartim (10-8-1) zmenil po troch zápasoch v konkurenčnej organizácií pôsobisko a plánuje zamiešať karty v ľahkej váhe.

V rámci organizácie OKTAGON MMA sa predstavil na OKTAGON 2 v roku 2017 v bratislavskej Hant aréne. Tam si po peknom výkone pripísal výhru nad Marekom Koželuhom, ktorý na poslednú chvíľu nahradil zraneného Lukáša Pajtinu.

Po tomto víťazstve prijal Jartim ponuku od ONE FC. Stal sa tak prvým československým MMA bojovníkom, ktorý sa predstavil v tejto organizácií. Nedarilo sa mu však podľa predstáv, ale čo sa týka skúsenosti, nemá sa na čo sťažovať.

 

zdroj : OKTAGON MMA

 

,,Bolo to ťažké. Dvakrát som kývol na obrovskú výzvu a dvakrát tvrdo prehral. Prvý zápas bol s bývalým šampiónom Banariem (14-8) a druhý s Amirem Khanem (11-4). Aj po týchto prehrách so mnou ONE FC počítalo. Okrem cenných skúsenosti a vymazanie 20 sekúnd z môjho života, ma tieto prehry nakopli k tomu, aby som začal MMA robiť naplno a venovať mu všetok čas.’’

,,Preto som kontaktoval Patrika Kincla a pripojil sa do All Sports Academy v Hradci Králové.’’

V Ázií sa však Jartim nakoniec rozhodol nepokračovať a vrátil sa naspäť do Česka. Na začiatku roku 2019 háji čierno-žlté farby OKTAGON MMA a je pripravený zdolávať ďalšie výzvy.

Čo sa týka súpera, Jaroslav má určite z čoho vyberať. Či už sú to vychádzajúce hviezdy z tretej série OKTAGON Výzvy, alebo zvyšok kvalitných bojovníkov ľahkej váhy. On už meno svojho súpera pozná, a fanúšikovia sa určite majú na čo tešiť.

,,Ľahká váha v OKTAGON MMA je veľmi zaujímavá. Sú tam chlapci z výzvy, ktorých fanúšikovia poznajú a mňa by mohli posunúť ďalej. Meno na prvý zápas už ale viem a sústredím sa iba na to. Fanúšikovia sa majú vážne na čo tešiť. Toto víťazstvo ma dosť posunie a pripomenie ľuďom to, čo je naozaj vo mne.’’

Čo titul v ľahkej váhe?

,,Jasné, chcem titul. V OKTAGON chcem urobiť poriadný bordel a oslovenie ‘’Šampión Jaroslav Jartim’ć sa mi lúbi. Ondrej a Palo mi dali priestor ukázať sa už v Ostrave na OKTAGON 11 a veľmi sa na to teším!’’

OKTAGON 11

Druhýkrát sa Ostrava stane dejiskom turnaju najväčšej česko-slovenskej MMA organizácie. Po OKTAGON 5 sa v tomto meste chystá OKTAGON 11. V roku 2018 bola akcia vypredaná mesiac pred začiatkom. Tentokrát sa OKTAGON MMA predstaví v ostravskej aréne s kapacitou 9000 fanúšikov.
Väčšia hala dovolí organizátorom ešte väčšiu a rozsiahlejšiu show ako tomu bolo v roku 2018. Najdôležiejšie sú však kvalitné zápasy, a o tie núdza nebude. V titulovom 5×5 min. zápase sa predstaví severomoravský rodák a najúspešnejší bojovník odtiaľ, Dávid Kozma. Ten prijal výzvu večného provokatéra z Bratislavy, Samuela Krištofiča vo váhe do 77 kg a pokusí sa stať prvý domáci bojovník ktorý ho porazí. Do odvetného zápasu proti Američanovi Kimballovi nastúpi miláčik publika, Miloš ‘’Meloun’’Petrášek. Veľká výzva bude čakať taktiež na Ostravského Ondreja Rašku a chýbať nebudú ani ďalšie hviezdy OKTAGON MMA.

 

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY