Ján Hudák má náhradu za Kvasnicu !

Po tom ako sa Kvasnica nečakane zranil, museli oraganizátori hľadať náhradu... My sme sa spýtali na pocity mladého borca z Dubnice nad Váhom, ktorým je Michal Kirsch...
Ahoj Michal,

 

1. 13.4.2019 máš mať zápas na TFN 6, podľa štartovky si nemal súpera. Po zranení tvojho kolegu Mareka Kvasnicu si dostal ponuku “zobrať” Jána Hudáka. Ako dlho si sa rozhodoval?

,, Bojovať v mojom rodnom meste je pre mňa obrovská pocta a bol to taký môj malý sen. I keď som sa predstavil v Dunici nad Váhom vo veľa súbojoch, bolo to vždy iba v boxe a rád by som ukázal kus môjho umenia aj v klietke. Takže som veľmi nad tým nerozmýšľal a zápas s Jančim som zobral bez akéhokoľvek zaváhania.”

2. Čo ťa presvedčilo?

,, Ako ma ľudia a tréneri poznajú ja si súperov nevyberám a beriem všetky zápasy, ktoré mi ponúknu, takže ak som zdravotne v poriadku a v tréningovej pohode tak idem do toho.”

3. Hudák je už ostrieľaný matador, predsa len už má 8 profi zápasov a trénuje v jednom z najlepších gymov terajšej doby na Slovensku v SFG, je to riadna výzva pre teba, čo na to hovoríš?

,, Janko je z môjho pohľadu super človek, sme dobrí kamarátia vieme si vždy zasrandovať. No ako to už býva sme zápasníci, takže si nevyberáme a do zápasu idem dať všetko. Pre mňa to je obrovská výzva, keďže Janko je výborný zápasník. Ale ja som “Kirscho” !! (smiech) ”

 

zdroj: súkromný archív – Michal Kirsch

4 . Tvoje zápasy sú vždy veľmi emotívne a atraktívne pre diváka. S čím vyrukuješ v tomto zápase?

,, Tak budem sa snažiť robiť to, čo mi ide a nepoľavovať v tom.”

5.  Koho by ste chcel v hľadisku?

,, V hľadisku by som chcel predovšetkým všetkých koho tento šport baví, ale predovšetkým moju maminu, otca a moju priateľku Romanku, ktorá je pre mňa veľkou oporou a určite každého, kto vo mňa veril aj keď tu boli obdobia temna.”

6. Kde, ako a s kým sa pripravuješ na tento zápas?

,, Na zápas sa pripravujem hlavne v domácom klube Laugarício Combat Club, pod mojim veľkým vzorom,bratom a úžasným človekom Vladkom Lendvayom a Palkom Huňom.”

7. Čo by si chcel odkázať fanúšikom?

,, Fánúšikom odkazujem len jedno “Im ready to war” príďte to podporiť.”

 

 

Aj Veľmi pekne ďakujeme za rozhovor a budeme ti držať palce … ,, Ja ďakujem a prajem Vám krásny zvyšok dňa.”

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY