JAKUB HÁJNIK, ŠAMPIÓN SLOVENSKEJ REPUBLIKY SLOVENSKEJ AMATÉRSKEJ MMA LIGY MAMMAL

JAKUB HÁJNIK, ŠAMPIÓN SLOVENSKEJ REPUBLIKY SLOVENSKEJ AMATÉRSKEJ MMA LIGY MAMMAL

1) Predstav sa nám.Kto je Jakub Hájnik?

,, Ahojte všetci čitatelia Fightportal.eu Volám sa Jakub Hájnik a mám 19 rokov. Pochádzam z Budatínskej Lehoty ktorá je časť Kysuckého Nového Mesta. Som študent končiaceho maturitného ročníka. Bojovým športom konkrétne MMA sa venujem cez 3 a pol roka.”

 

2) Kde a ako trénuješ? A ako sa ti darí trénovať v tejto dobe?

,, Tak trénujem od začiatku vo Wolf Pride Gym (Žilina) pod vedením Tomáša Bola. Moje tréningy dosť spočívajú od toho či som v príprave na zápas alebo nie. V príprave na zápas trénujem každý deň. Niekedy v gyme dokážeme byť s chalanmi aj 3-4 hodiny.”

3) Si šampiónom Slovenskej Amatérskej MMA ligy MAMMAL vo váhovej kategórii 71 kg, aký to bol pocit?

,, Tak šampiónom Mammal organizácie som bol len raz a bol to neopísateľný pocit. Keď už bolo po zápase som bol šťastný. Úplne opadla zo mňa ta tréma a všetok stres z toho že by som sklamal trénerov, rodinu.”

Reklama: www.slovenskyobchod.sk

4) Ako si sa prirpavoval na tento zápas ?

,, Príprava prebiehala asi ako na každý zápas išli sme proste to svoje tréningové tempo. Taktika bola jednoduchá ukončiť to v postoji a keď nie, tak nejaká submissia.”

Zdroj: MAMMAL TV

5) Ako odstupom času hodnotíš svoj finálový zápas? ,, Určite je stále sa v niečom zdokonaľovať. Ako sa hovorí učíme sa cely život.”

6) Ako hodnotíš pás šampióna MAMMAL,, pomohlo ti to napríklad u sponzorov ? pomohlo ti to v kariére? ,, Pás šampióna MAMMAL vyzerá super určite je to krajšie ako len medaila. Predsa len vám to ostáva a za pár rokov môžeme spomínať na ten deň. Sponzori zatiaľ žiadny nie sú ale verím že aj to príde časom.”

 

7) Aké sú tvoje ďaľšie plány v tvojej kariére?

,, Moje planý sú momentálne také, aby som sa čo najviac vyzápasil nabral čo najviac skúsenosti ešte pred vstupom do PROFI.”

8) Čo by si chcel dosiahnuť v MMA ? A aké sú tvoje ciele či už v živote alebo v športe?

,, Tak asi ako každý čo začína takýmto športom ,,byť najlepší.”

9) Čo by si chcel odkázať svojim fanúšikom a čitateľom fightportal.eu

? ,, V prvom rade by som chcel poďakovať rodine, trénerom, kamarátom a chalanom z gymu ktorý sú v tomto so mnou už od začiatku a aby som nezabudol hlavne Vám za túto novú skúsenosť. Ďakujem”

Kategórie
AKTUALITYNEZARADENÉROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Legenda Igor Daniš mieri opäť do zápasu!

    Počas viac ako 10 ročnej bohatej kariéry v thajskom boxe sa predstavil takmer po celom svete a v tých najprestížnejších ligách. Ostrava bude mať 23.7. tú česť vidieť jeho majstrovstvo na...
 • Plány MAMMAL ligy

  Dňa 24.6.2022 pokračujeme v spolupráci s organizáciou Titan Fight Night. Spolupráca MAMMAL – Slovenského zväzu MMA na usporiadaní galavečerov bude pokračovať napríklad aj pri Summer Fight Night v Trnave...
 • Majstrovstvá Slovenska v Nitre aj s talentami a hviezdami MMA

  Majstrovstvá Slovenska v Nitre aj s talentami a hviezdami MMA Tretia júnová sobota (18. 6.) bude na Slovensku patriť vrcholovému podujatiu. V športovej hale v Nitre na Klokočine sa uskutoční republikový šampionát v MMA....
 • Pudzianowskeho KO z Pekla

  Pudzianowski KO na jubilejnom 70 turnaji v KSW Jedna z najlepších organizáciíí MMA na svete, poskytla úžasné zápasy, kde vyvrcholením bol hlavný zápas. V hlavnom zápase sa stretli Mariusz...