GORAN VESKOV – ROZHOVOR

Po tom ako získal opasok KSL ligy, smeruje talentovaný Goran Veskov priamo do XFN

Ahoj Goran pre tých, ktorí ťa nepoznajú sa predstav, kto si, čomu sa venuješ, kde trénuješ… 

,, Ahojte. Volám sa Goran Veskov, trénujem v Laugarício Combat Club Trenčín. Venujem sa MMA, trénujem asi tak rok a pól a môj tréner je Vladimír Lendvay.”

Aké úspechy máš za sebou?

,, Za sebou mám niekoľko náročných zápasov, či už v zahraničí alebo aj na Slovensku. Najväčšiu radosť mám z titulu, ktorý som získal na galavečeri Noc Bojov a je to titul KSL mma ligy. Taktiež som majster Slovenska v grapplingu.”

zdroj: súkromný archív – Goran Veskov

 

Už na prvé počutie je jasné, že nie si Slovák. Ako si sa dostal na Slovensko?

,, Nie naozaj nie som Slovák, pochádzam zo Srbska. Na Slovensko som prišiel hlavne kvôli práci cez agentúru. Postupne som ale spoznal ľudí, našiel si pár kamarátov, ktorí mi ukázali MMA a pozvali ma trénovať s nimi, takže takéto boli moje začiatky.”

Kde ťa najbližšie môžu vidieť tvoji fanúšikovia a naši čitatelia?

,, Najbližšie sa predstavím na galavečeri XFN, na čo sa naozaj teším a následne ma uvidia na našom galavečeri LCC Fight Night  24.11.2018.”

Kto bude tvoj súper a ako sa pripravuješ na zápas? 

,, Na zápas sa pripravujem u nás Laugarício Combat Clube, bude to teda môj posledný amatérsky zápas, potom ma čaká profi. Trénujem každý deň a snažím sa trénovať tvrdo. Môj súper  bude borec z Čiech, meno si presne nepamätám a priznám sa, že som ho ani moc neštudoval. Viem o ňom, že má dobrý Stand up a tak sa snažím tie tréningy prispôsobiť do postoja.”

zdroj: súkromný archív – Goran Veskov

Akú váhovú kategóriu pôjdeš? Budeš chudnúť?

,, Pôjdem ako vždy 61 kg, to je moja váhovka. Zhadzovanie nie je moc problém, chudnem len pár kilo, keďže moja bežná váha je okolo 64 kg, maximálne 65 kg, takže toto ma veľmi netrápim. ”

Čo tvoje plány do budúcna? Chceš sa naďalej venovať MMA?

,, Určite áno, pre mňa MMA znamená veľa a rád by som sa zviditeľnil v nejakej veľkej organizácií. Samozrejme uvidíme, čo bude, ale mojím snom je Bellator.”

Komu by si sa chcel poďakovať?

,, Chcem sa poďakovať určite celému LCC fight teamu, s ktorým sa tvrdo pripravujem, tiež chalanom z KO gymu, ktorí mi pomáhajú a pripravujú ma  na Stand up. S nimi rozoberám taktiku a študujem súperov.”

Čo by si chcel odkázať mladým ľuďom, čitateľom a svojím fanúšikom?

,, Rád by som im odkázal, že MMA je šport ako každý iný a aby sa viac venovali športom a nie drogám a alkoholu.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...