GORAN VESKOV – ROZHOVOR

Po tom ako získal opasok KSL ligy, smeruje talentovaný Goran Veskov priamo do XFN

Ahoj Goran pre tých, ktorí ťa nepoznajú sa predstav, kto si, čomu sa venuješ, kde trénuješ… 

,, Ahojte. Volám sa Goran Veskov, trénujem v Laugarício Combat Club Trenčín. Venujem sa MMA, trénujem asi tak rok a pól a môj tréner je Vladimír Lendvay.”

Aké úspechy máš za sebou?

,, Za sebou mám niekoľko náročných zápasov, či už v zahraničí alebo aj na Slovensku. Najväčšiu radosť mám z titulu, ktorý som získal na galavečeri Noc Bojov a je to titul KSL mma ligy. Taktiež som majster Slovenska v grapplingu.”

zdroj: súkromný archív – Goran Veskov

 

Už na prvé počutie je jasné, že nie si Slovák. Ako si sa dostal na Slovensko?

,, Nie naozaj nie som Slovák, pochádzam zo Srbska. Na Slovensko som prišiel hlavne kvôli práci cez agentúru. Postupne som ale spoznal ľudí, našiel si pár kamarátov, ktorí mi ukázali MMA a pozvali ma trénovať s nimi, takže takéto boli moje začiatky.”

Kde ťa najbližšie môžu vidieť tvoji fanúšikovia a naši čitatelia?

,, Najbližšie sa predstavím na galavečeri XFN, na čo sa naozaj teším a následne ma uvidia na našom galavečeri LCC Fight Night  24.11.2018.”

Kto bude tvoj súper a ako sa pripravuješ na zápas? 

,, Na zápas sa pripravujem u nás Laugarício Combat Clube, bude to teda môj posledný amatérsky zápas, potom ma čaká profi. Trénujem každý deň a snažím sa trénovať tvrdo. Môj súper  bude borec z Čiech, meno si presne nepamätám a priznám sa, že som ho ani moc neštudoval. Viem o ňom, že má dobrý Stand up a tak sa snažím tie tréningy prispôsobiť do postoja.”

zdroj: súkromný archív – Goran Veskov

Akú váhovú kategóriu pôjdeš? Budeš chudnúť?

,, Pôjdem ako vždy 61 kg, to je moja váhovka. Zhadzovanie nie je moc problém, chudnem len pár kilo, keďže moja bežná váha je okolo 64 kg, maximálne 65 kg, takže toto ma veľmi netrápim. ”

Čo tvoje plány do budúcna? Chceš sa naďalej venovať MMA?

,, Určite áno, pre mňa MMA znamená veľa a rád by som sa zviditeľnil v nejakej veľkej organizácií. Samozrejme uvidíme, čo bude, ale mojím snom je Bellator.”

Komu by si sa chcel poďakovať?

,, Chcem sa poďakovať určite celému LCC fight teamu, s ktorým sa tvrdo pripravujem, tiež chalanom z KO gymu, ktorí mi pomáhajú a pripravujú ma  na Stand up. S nimi rozoberám taktiku a študujem súperov.”

Čo by si chcel odkázať mladým ľuďom, čitateľom a svojím fanúšikom?

,, Rád by som im odkázal, že MMA je šport ako každý iný a aby sa viac venovali športom a nie drogám a alkoholu.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY