Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa

Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa, Rizin, Japonsko

Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa

Štyridsaťjedenročný Mayweather porazil Tenshin Nasukawa hneď v 1 kole ….a nenechal nič na náhodu. Nakoniec vysvitlo, že sa nebude započítavať ich vzájomný duel a nakoniec z toho bola exhibícia. Floyd v 1 kole “dobil” Tenshina a bolo “vymalované”.

Štyridsaťjedenročný Mayweather si v auguste minulého roka pripísal víťazstvo nad írskym MMA bojovníkom Conorom McGregorom a zaokrúhlil bilanciu v profesionálnom boxerskom ringu na 50-0. S myšlienkou ukončenia aktívnej činnosti sa pohrával už po víťazstve nad Oscarom De La Hoyom v roku 2007. Od triumfu nad Rickym Hattonom v decembri 2007 neboxoval 21 mesiacov. V v júli 2009 nezdolal Juana Manuela Márqueza. Koniec kariéry avizoval aj po víťazstve nad Andrem Bertom v septembri 2015. Vlani sa vrátil na súboj s McGregorom, králom MMA, po ktorom opäť tvrdil, že to bolo jeho posledné profesionálne vystúpenie. Mcgregora porazil a pripísal si ďaľšie víťazstvo a obrovský balík peňazí.

 

 

Zdroj: RIZIN

 

 

Viac o aktualitách sa dozviete na https://fightportal.eu/category/aktuality/

 

Podpor svojho fightera: https://shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY