Fighteri bojujúci za MAMMAL – Slovenský zväz MMA idú do boja!

Fighteri bojujúci za MAMMAL – Slovenský zväz MMA idú do boja!

 

MAMMAL vybral na nadchádzajúce IMMAF Majstrovstvá sveta juniorov a seniorov v Abu Dhabi naozaj silnú zostavu. Slovensko tak budú reprezentovať ako známe stálice našej bojovej scény, tak aj nováčikovia, ktorí si takúto vysokú úroveň vyskúšajú po prvýkrát. Pozvánku do reprezentácie dostali najlepší slovenskí MMA zápasníci, ktorí splnili všetky podmienky v danom časovom horizonte. A už len zo samotnej účasti na Majstrovstvách sveta IMMAF môžu tieto talenty slovenského MMA čerpať skúsenosti do nadchádzajúcich profesionálnych rokov.

V kategórii seniorov nás budú reprezentovať také mená ako Marek Medovarski, Michal Garaj, Kristián Nguyen alebo Marcel Šimo. Pridá sa k nim aj talentovaná Elina Tauber, ktorá bude hrdo reprezentovať slovenské ženské MMA. Fanúšikom tohto športu neunikne, že najväčšie zastúpenie nielen spomedzi senior reprezentantov, ale aj z celej výpravy bude mať bratislavský CHAOS. Ostatní dvaja seniori budú bojovať vo farbách KINGS GYM.

Zaujímaví fighteri sa ukrývajú aj v juniorskej nominácii. Radovan Chovan sa na MS predstaví už druhýkrát ako Mária Brezovského a  zatiaľ čo pre Romana Hudeca to bude premiéra. Na všetkých bude dozerať skúsené kvarteto trénerov v podaní Kamila Cibinskeho, Mateja Királyho, Pavla Berkyho a Róberta Deliča. Dopl’ňať ich bude Prezident MAMMAL – Slovenský zväz MMA Marek Herda a Eva Borodáčová.

Dokopy Slovenský zväz MMA MAMMAL teda posiela až 8 bojovníkov, čo je historicky najväčší počet! Vďaka tomu sa Slovensko môže pochváliť tým, že za posledný rok sa už tretíkrát predstaví na ďalšom obrovskom, dôležitom a svetovom podujatí IMMAF. Neostáva nič iné, iba celej slovenskej výprave držať palce a veriť, že sa domov vrátia s čo najväčším počtom cenných kovov.

 

Tlačová správa

MAMMAL – Slovenský zväz MMA

Kontakt pre médiá:

Mgr.Ing.Marek Herda

marek.herda@fcca.sk

https://www.instagram.com/marek_herda_x/

 

VIDEO:

https://www.youtube.com/channel/UC-rskq39HXAKyOkv08FHFRQ

 

IMMAF:

https://immaf.org/news/

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY