Fight Nights Global sa vracia na Slovensko

Po dlhých dvoch rokoch sa Fight Nights Global vracia na Slovensko a to do Bratislavskej Hant Arény, kde svoj domov nájde 2.3.2018.

Fight Nights Global sa vracia na Slovensko po dlhých dvoch rokoch a to do bratislavskej Hant Arény, kde svoj domov nájde 2.3.2018. Táto popredná Ruská organizácia v MMA sa na území Slovenska naposledy predstavila v roku 2016, keď zastrešila vtedajší veľkolepý galavečer FULL FIGHT 2, ktorý sa konal v Banskej Bystrici .

Organizátori v tomto momente ešte nepredstavili kompletnú štartovku, ale vieme, že už je ohlásených 5 zápasov. Pritom priaznivcov, či už z Čiech alebo zo Slovenska budú istotne najviac zaujímať domáci borci z oboch krajín, ktorí sa predstavia v hojnom zastúpení. Z overených informácií, sa zatiaľ môžeme tešiť na stále neporazeného Samuela PIRATA Krištofoviča (9-0), ktorý je hviezdou a víťazom Oktagon výzvy 2 a bude čeliť nepríjemnému borcovi z Gruzínska Nodarovi Kudukhasvilimu(12-4), ktorý sa bude pokúšať zlomiť Pirátovu neporaziteľnosť. Určite sa na tento súboj môžeme tešiť a prinesie nám množstvo akcie .

zdroj : súkromný archív Samuel Pirát Krištofič

Horúce želiezko v ohni samozrejme budú mať aj susedia z Českej republiky, kde sa od nich , zatiaľ proti neznámemu borcovi, predstaví bývalý zápasník UFC Viktor PEŠTA(12-4). Pre Viktora Peštu to bude tretí zápas po návrate z UFC, kde sa mu až tak nedarilo, no napriek tomu po návrate z tejto organizácie potvrdil svoje kvality a to hneď dvoma výhrami v rade. Keď na turnaji XFN 3 dokázal zvíťaziť nad Michalom Kitom obhájil, že stále má svoje kvality a presunul sa do organizácie Fight Nights Global, kde na turnaji s číslovkou 79 porazil bieloruského borca Alexeia Kudina. Viktor Pešta určite ponúkne veľkolepú show a neostáva nám nič iné, len čakať na ohlásenie jeho súpera. Určite však môžeme očakávať veľkolepé meno.

Samozrejme v Bratislave sa predstaví mnoho ďalších zápasníkov a to konkrétne napríklad ďalší bývalý zápasník z UFC Ali Bagautinov (16-6), vo vzájomnom zápase sa predstavia Yasubey Enomoto (16-10) proti Shamilovi Amirovi (3-0-1) . Samozrejme všetky tieto mená sú zaujímavé a predvedú nám neskutočnú show, ale vrchol večera môže byť iba jeden. A to v tento večer bude titulový zápas o titul FIGHT NIGHTS GLOBAL v bantamovej váhe, v ktorom sa predstavia súčasný šampión a obhajca Tomáš  DEÁK proti  vyzývateľovi  z  Ruska  Sharamazan CHUPANOV.

.

zdroj : súkromný archív Tomáš Deák

Tento titulový zápas nebude len tak obyčajný, ale pôjde zároveň aj o odvetu! Keďže títo dvaja borci sa spolu v klietke už stretli pred 2 rokmi, kde sa z víťazstva na body tešil Tomáš DEÁK a po ktorom sa cítil Chupanov poškodený a z výsledkom nesúhlasil . Nie je pochýb o tom, že sa máme na čo tešiť, pretože títo dvaja borci si určite nič nedarujú.

Fight NIGHTS GLOBAL nám určite v Bratislave prinesie ohromnú show, a ktorú budeme ešte dlho spomínať s titulovým zápasom a s fight kartou, ktorá je nabitá hviezdnymi menami. A už čoskoro sa môžeme tešiť na zverejnenie ostatných zápasov, ktoré určite prinesú rovnako zaujímavé mená ako tie ktoré už poznáme.

Autor textu : Daniel

Kategórie
Fight Nights GlobalEVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. februára 2019
  MMA som chcel skúsiť možno viac, kvôli trendu, ktorý na Slovensku momentálne panuje ...
 • 17. februára 2019
  Dlho sľubované a ohlasované prekvapenie organizátorov bolo odhalené na tlačovej konferencií OKTAGON PRIME TIME ...
 • 17. februára 2019
  Po úspešnej show PROJEKT X, organizátori OKTAGON -u predstavujú druhé pokračovanie ...
 • 16. februára 2019
  Po úspešnom PROJEKTE X, sa organizátori OKTAGON-u rozhodli začrieť aj do vôd ženského MMA ...
 • 16. februára 2019
  Na tlačovej konferenicií, ktorá niesla názov OKTAGON PRIME TIME, odznel nie jeden zaujímavý zvrat. Nové tváre, nové projekty, nové výzvy ...
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY