Fight Nights Global sa vracia na Slovensko

Po dlhých dvoch rokoch sa Fight Nights Global vracia na Slovensko a to do Bratislavskej Hant Arény, kde svoj domov nájde 2.3.2018.

Fight Nights Global sa vracia na Slovensko po dlhých dvoch rokoch a to do bratislavskej Hant Arény, kde svoj domov nájde 2.3.2018. Táto popredná Ruská organizácia v MMA sa na území Slovenska naposledy predstavila v roku 2016, keď zastrešila vtedajší veľkolepý galavečer FULL FIGHT 2, ktorý sa konal v Banskej Bystrici .

Organizátori v tomto momente ešte nepredstavili kompletnú štartovku, ale vieme, že už je ohlásených 5 zápasov. Pritom priaznivcov, či už z Čiech alebo zo Slovenska budú istotne najviac zaujímať domáci borci z oboch krajín, ktorí sa predstavia v hojnom zastúpení. Z overených informácií, sa zatiaľ môžeme tešiť na stále neporazeného Samuela PIRATA Krištofoviča (9-0), ktorý je hviezdou a víťazom Oktagon výzvy 2 a bude čeliť nepríjemnému borcovi z Gruzínska Nodarovi Kudukhasvilimu(12-4), ktorý sa bude pokúšať zlomiť Pirátovu neporaziteľnosť. Určite sa na tento súboj môžeme tešiť a prinesie nám množstvo akcie .

zdroj : súkromný archív Samuel Pirát Krištofič

Horúce želiezko v ohni samozrejme budú mať aj susedia z Českej republiky, kde sa od nich , zatiaľ proti neznámemu borcovi, predstaví bývalý zápasník UFC Viktor PEŠTA(12-4). Pre Viktora Peštu to bude tretí zápas po návrate z UFC, kde sa mu až tak nedarilo, no napriek tomu po návrate z tejto organizácie potvrdil svoje kvality a to hneď dvoma výhrami v rade. Keď na turnaji XFN 3 dokázal zvíťaziť nad Michalom Kitom obhájil, že stále má svoje kvality a presunul sa do organizácie Fight Nights Global, kde na turnaji s číslovkou 79 porazil bieloruského borca Alexeia Kudina. Viktor Pešta určite ponúkne veľkolepú show a neostáva nám nič iné, len čakať na ohlásenie jeho súpera. Určite však môžeme očakávať veľkolepé meno.

Samozrejme v Bratislave sa predstaví mnoho ďalších zápasníkov a to konkrétne napríklad ďalší bývalý zápasník z UFC Ali Bagautinov (16-6), vo vzájomnom zápase sa predstavia Yasubey Enomoto (16-10) proti Shamilovi Amirovi (3-0-1) . Samozrejme všetky tieto mená sú zaujímavé a predvedú nám neskutočnú show, ale vrchol večera môže byť iba jeden. A to v tento večer bude titulový zápas o titul FIGHT NIGHTS GLOBAL v bantamovej váhe, v ktorom sa predstavia súčasný šampión a obhajca Tomáš  DEÁK proti  vyzývateľovi  z  Ruska  Sharamazan CHUPANOV.

.

zdroj : súkromný archív Tomáš Deák

Tento titulový zápas nebude len tak obyčajný, ale pôjde zároveň aj o odvetu! Keďže títo dvaja borci sa spolu v klietke už stretli pred 2 rokmi, kde sa z víťazstva na body tešil Tomáš DEÁK a po ktorom sa cítil Chupanov poškodený a z výsledkom nesúhlasil . Nie je pochýb o tom, že sa máme na čo tešiť, pretože títo dvaja borci si určite nič nedarujú.

Fight NIGHTS GLOBAL nám určite v Bratislave prinesie ohromnú show, a ktorú budeme ešte dlho spomínať s titulovým zápasom a s fight kartou, ktorá je nabitá hviezdnymi menami. A už čoskoro sa môžeme tešiť na zverejnenie ostatných zápasov, ktoré určite prinesú rovnako zaujímavé mená ako tie ktoré už poznáme.

Autor textu : Daniel

Kategórie
Fight Nights GlobalEVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Podujatia na Slovensku Jún, Júl 2021

  19.6.2021    Otvorené majstrovstvá Slovenska Muay Thai 19.6.2021    OKTAGON 26.6.2021   Majstrovstvá Slovenska Kickbox Poprad 26.6.2021   FINÁLE MAMMAL, Slovenská Amatérska MMA liga, “KTO BUDE ĎALŠÍ?” 3.7.2021      Trnavský...
 • Boj o Bratislavu – zhrnutie gala večera

  V piatok 22. februára som sa zúčastnila divácky naozaj atraktívneho gala večera, ktorý nesie názov Boj o Bratislavu. Konal sa v Zrkadlovom háji, čo podujatiu dodalo, veľmi priaznivo, old shoolový nádych....
 • Boj o Bratislavu 2019 – Fotogaléria

  zdroj : www.martinfarkas.sk   zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj...
 • Boj o Bratislavu Sipoš vs Košík

  V nedávnom článku sme Vám predstavili prvú dvojicu z plánovanej akcie Boj o Bratislavu. Tentokrát Vám priblížime ďalšiu dvojku, ktorá sa nám predstaví pod plnými thajskými pravidlami. Pre menej...