FEN MMA FEDERATION

25. mája sa v Hala Orbita uskutoční gala večer FEN 21 ktorý bude plný bojov...

V tento deň budú všetci fanúšikovia vidieť najvyššiu možnú úroveň bojov MMA a K-1. Počas slávnostného stretnutia uvidíte strety hviezd federácie FEN, veľkolepé návraty, vzrušujúce pozostatky a súboje o hlavný pás.

Dnes už je známe, že počas galérie FEN 21 uvidíme v klietke Marcina Zonka, Tymoteusza Łopaczyka a Mateusza Głaba a Marcina Sianose. Okrem toho Wojciech Wierzbicki bude bojovať za pás. Viac informácií o federáciách FEN v máji bude čoskoro oznámená. Buďte bdelí.

Zatiaľ známe zápasy:

Patryk Nowak (5-1-1) vs. Marian Ziółkowski (18-6-4)

Jacek Jedraszczyk (5-0-1) vs. Tymoteusz Lopaczyk (3-0)

Nowak je talentovaný grappler, ktorý ako junior a kadet dosiahol veľa úspechov na domácom dvore, často sa dostal k najlepším. Značnú časť svojej kariéry strávil vo Švajčiarsku, kde sa cvičil pod Robsonom Dantasom v brazílskom klube Kimura Nova Uniao. Svoj profesionálny debut urobil v roku 2016, keď získal body s Anthonym Mullerom. Potom vyhral trikrát za sebou, každý z nich skončil pred časom.

Ziółkowski bojoval trikrát za federáciu FEN.18 profesionálnych výhier. K tomu sú pridané tri knockouts a dve výhry v bodoch. Počas FEN 20 bol predstierkou na ľahký šampionát, ale predtým prehral s Mateuszom Rębeckim. Teraz sa bude chcieť vrátiť na víťaznú cestu.

Jędraszczyk je debutantom vo federácii FEN.Bojovník z Ostrów Wielkopolski je považovaný za jedného z najlepších poľských bojovníkov v kategórii welter. Je známy svojimi vynikajúcimi zručnosťami.Získal štyri víťazstvá u profesionáloch. Jeho najväčší úspech je jeho porážka Mateusz Głąba začiatkom októbra 2017. Bol to jeho posledný profesionálny súboj.

Łopaczyk je nová postava na poľskom trhu zmiešaných bojových umení, ale dnes sa môže pochváliť mnohými úspechmi na jeho účte. Je poľským šampiónom v MMA. Prvý titul získal v decembri 2016 na ALMMA 125, druhý v marci 2017 počas MMA FORUM vo Varšave na Národnom štadióne PGE. Podľa mnohých odborníkov je 22-ročný Łopaczyk, ktorý sa cíti skvele v bojoch na zemi, je jedným z najlepších poľských bojovníkov mladšej generácie. Jeho tréner a veľká autorita, Sławomir Grabowski, si myslí, že pred Tymoteuszom stojí jasná budúcnosť.

Určite sa na novom FEN21 bude načo pozerať.

Autor článku : B-FOX

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • OKTAGON 12 – VÝSLEDKY

  OKTAGON 12: Výsledky   Prelims Clara Ricignoulu def. Nikoleta Domoráková v 1. kole na TKO Mateusz Legierski def. Ronald Paradeiser v 2. kole na TKO Robert Bryczek def. Máté Kertesz na body Ludovit...
 • OKTAGON MMA hlási ďaľšiu posilu !

  Rady organizácie tentokrát posilní David Dvořák, s ktorým organizátori podpísali zmluvu pred pár dňami. Nepochybne česká jednotka v mušej váhe, ktorý zaujíma aj 44. miesto, podľa rebríčku FightMatrix. Davida...
 • Šokovaný svet: Anthony Joshua vs Andy Ruiz

      Zdroj: Boxing Mania Zdroj: Boxing New   Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach : Instagram : @fightportal.eu Facebook : FIGHT Portal  Web...
 • Lukáš Soroka, rozhovor

  Ahoj .. Predstav sa nám ? Chceme ťa viac priblížiť divákom a fanúšikom TFN. Ahoj volám sa Lukáš Soroka mam 16 rokov žijem v Rešove to je mala dedinka...