Dominik Antl – ROZHOVOR

Čo pre Dominika znamená K1 a koho by chcel vyzvať?

Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav.

,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body Gym Poprad. Trénujem pod vedením Tomáša Drábika a Lukáša Bodyho.  Silu a kondíciu má na starosti Jakub Štefek.”

zdroj: osobný archív – Dominik Antl

Ako dlho sa venuješ bojovým športom? 

,, Bojovým športom sa venujem približne 4 roky z toho som robil rok MMA, ktoré mi nesadlo kvôli boju na zemi. Viac má lákal Stand-up.”

 

 

zdroj: Czechfighters.cz

 

,,Beriem všetko čo príde, súperov si nevyberám, ale určite by som sa raz chcel stretnúť v ringu s Cyrilom Pažitným.”

 

 

 

Kde si zápasil naposledy? Ako dopadol tvoj zápas a ako ho hodnotíš ty sám? 

,,Posledný zápas som mal v Pražskej Lucerne. Bol to zápas na 3 x 3 minúty pod pravidlami K1 s českým šampiónom. Zápas som prehral tesne na body. Bol som na tom lepšie kondične a vyvíjal väčšiu aktivitu než súper no v zahraničí to na výhru proti domácemu borcovi nestačí. Každopádne sme spravili pre divákov peknú show a o tom tento šport je.”

zdroj: osobný archív – Dominik Antl

 

V čom si myslíš že je tvoja výhoda v zápasoch, máš vždy vopred nejakú taktiku? 

,, Výhodu v zápasoch mám podľa mňa hlavne v dobrej kondícii, z čoho sa snažím v zápasoch ťažiť. Taktika je vždy určená trénerom, ale v zápase sa môže stať hocičo, takže veľakrát fungujem inštinktívne, podľa toho čo mám natrénované.”

Čo pre teba znamená K1? Aké sú tvoje ambície kde sa vidíš dajme tomu za 5 rokov? Koho by si chcel vyzvať na koho si trúfaš? 

,, K1 pre mňa znamená všetko. Príležitosť niečo v živote dokázať, je to to, čo ma baví, čím sa chcem živiť. 5 rokov je veľmi dlhá doba, za ktorú sa môže stať hocičo. Ak všetko pôjde ako má, tak by som chcel zápasiť pre jednu z veľkých organizácii ako sú Glory alebo Bellator Kickboxing. Beriem všetko čo príde, súperov si nevyberám, ale určite by som sa raz chcel stretnúť v ringu s Cyrilom Pažitným.”

 

Kto, alebo čo ťa motivuje podávať výkony? Kto je tvoj vzor? 

,, Ťažko povedať.. motivuje ma asi to, že som trištvrte svojho života strávil obézny bez chuti do ničoho. Teraz som si našiel niečo, čo mi otočilo život úplne hore nohami. Chcem sám sebe a takisto ľuďom, ktorý sú na tom tak, ako som bol ja dokázať, že sa to dá. Môj fighterský vzor je určite Austrálčan John Wayne Parr. Má 42 rokov 3 deti a stále aktívne, profesionálne zápasí pre Bellator. Takto nejak by som chcel dopadnúť aj ja.. len nie z toľkými deťmi (smiech).”

 

Pripravuješ sa na zápasí aj mimo SR? Kde ťa uvidíme najbližšie? 

,, Zápasím aj mimo SR hlavne vďaka promotérovi a trénerovi Lukášovi Bodymu, ktorému som za to nesmierne vďačný. Za posledný pol rok mi vybavil parádne zápasy na Malte, vo Francúzsku, v Poľsku. Teraz budem mať od zápasov mesiac prestávku a 22. februára sa ukážem doma v Bratislave na gala večeri Boj o Bratislavu.”

zdroj: osobný archív – Martin Farkaš

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
ROZHOVOR
Jeden komentár
 • Boj o Bratislavu Antl vs Dobrotka – FIGHTPORTAL
  17 januára 2019 at 7:19
  ZANECHAŤ KOMENTÁR

  […] Dominik Antl – ROZHOVOR Nina […]

 • ZANECHAŤ KOMENTÁR

  *

  *

  NAJNOVŠIE ČLÁNKY
  • 17. januára 2019
   Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
  • 17. januára 2019
   Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
  • 16. januára 2019
   Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
  • 15. januára 2019
   Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
  • 14. januára 2019
   Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
  REKLAMA
  REKLAMA

  PODOBNÉ ČLÁNKY

  • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

   Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
  • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

   1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
  • Denis Farkaš v Lucerne

   Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...
  • Róbert Delič – ROZHOVOR

   Ahoj Robo, chceli by sme ťa trošku vyspovedať, keďže my ťa poznáme, ale niektorí čitatelia možno nie.   1.Predstav sa nám, kto si, kde trénuješ? Ako dlho sa venuješ...